reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Dzień dobry :)

Moja ulubiona pozycja jest spanie na brzuchu.Od 5 roku życia nie uznaje innej pozycji.Tetaz w ciąży zawsze kładę się na lewy bok,ale mimo w.nocy Zawsze znajduje się w pozycji na brzuchu..
Czy któraś też tak ma ?
 
reklama
Dzień dobry :)

Moja ulubiona pozycja jest spanie na brzuchu.Od 5 roku życia nie uznaje innej pozycji.Tetaz w ciąży zawsze kładę się na lewy bok,ale mimo w.nocy Zawsze znajduje się w pozycji na brzuchu..
Czy któraś też tak ma ?

Ja! I mam z tym okropny problem :( bo gdy się kładę na brzuch czuje jak mnie ugniata ;/ i przez to jestem cały czas niewyspana :?
 
Ja! I mam z tym okropny problem :( bo gdy się kładę na brzuch czuje jak mnie ugniata ;/ i przez to jestem cały czas niewyspana :?
No właśnie, jak to jest z tym spaniem? Mój organizm toleruje wyłącznie spanie na brzuchu, jestem teraz w 15 Tc. Pytałam lekarza czy mogę tak spać , to powiedział, że póki nie mam brzucha i mnie nie ciśnie to moge spać. Ale trochę się martwię czy na tym etapie na pewno nie szkodzi to dziecku. Wiem, że powinnam się słuchać lekarza, ale cały czas myślę, czy nie zgniotę biednego dziecka.... A w innej pozycji zasnąć nie potrafię
 
Na spanie na brzuchu - odkryłam właśnie poduszkę w kształcie litery „C” :D. Jak w środku nocy się budzę i MUSZĘ się ułożyć na brzuch to kładę się na niej - brzuch i piersi układają mi się w tej „dziurze”.

Brzuch o dziwo tak nie ciśnie ale... Poersi już tak. Od zawsze śpię na brzuchu i niestety zdarzało sie ze sie budziłam bo pierś tak przygniotłam ze mnie bolała [emoji24][emoji24][emoji24]
Już mi urosły chyba o dwie miseczki, a dopiero 17tc...
 
ja jestem po wizycie u lekarza ;) gdyby kogos interesowaly zalecenia przeziebueniowe - wit C w proszku kazala mi nie brać w pierwszej polowie ciazy. Mimo ze nie ma jakis kategorycznych zakazow proszkowanej wit. C to kazala sie wstrzymać poczekac az dzidzius urosnie . Plukanie zatok odradzila jesli nie choruję nigdy na zatoki, bo przechodzi to plukanie podobno czasem na zapalenie ucha i polecila zwykly aerozol z soli morskiej, na gardlo plukanie woda utleniona, sola, szalwia plus psikanie tantum verde . Do tego syrop z cebuli 3x dziennie, syrop *spam* 2x dziennie i gdyby byla goraczka ( ponad 38,5 to juz koniecznosc ) lub gdyby bylo mniej ale ogolny stan rozbicia , bóli miesniowych, choroby, to paracetamol 500 do 4x na dobę. oprocz tego duzo pic i odpoczywac. pozdrawiam i wszystkim zycze duzo zdrowka !!!
O super...mi juz troche lepiej..jutro na usg ide sprawdzic czy wsio ok z dzidzia
 
Dziewczyny czy bedziemy robily ta zamknieta grupe ? czy ktoras z dziewczyn moglaby mnie dopisac do listy ? na telefonie nie moge edytowac a na komputerze haslo nie wchodzi... cala ja ;( napisze prywatnie dane tylko nie wiem komu ;) a nie chcialabym byc pominieta ;)
 
Staram się nadrobić wpisy już od tygodnia i co mi sie uda nadrobić znów jestem w tyle. Wybaczcie ;) jak u Was? Ciągnie Was brzuszek? U nas w piatek wizyta i noze dowiemy się jaka płeć ;)
Ja podobnie próbuje nadrobić wpisy kilka dni i ciężko to mi idzie.
Ja w piątek na 18 idę na usg prywatnie aby dowiedzieć się jaka płeć to będzie równy 16 tydzień [emoji7]
 
No właśnie, jak to jest z tym spaniem? Mój organizm toleruje wyłącznie spanie na brzuchu, jestem teraz w 15 Tc. Pytałam lekarza czy mogę tak spać , to powiedział, że póki nie mam brzucha i mnie nie ciśnie to moge spać. Ale trochę się martwię czy na tym etapie na pewno nie szkodzi to dziecku. Wiem, że powinnam się słuchać lekarza, ale cały czas myślę, czy nie zgniotę biednego dziecka.... A w innej pozycji zasnąć nie potrafię
No właśnie mi lekarz tak samo powiedzial, ale ja właśnie tak samo jak Ty martwię się czy nie wyrządze żadnej krzywdy maluchowi..
 
reklama
Ja podobnie próbuje nadrobić wpisy kilka dni i ciężko to mi idzie.
Ja w piątek na 18 idę na usg prywatnie aby dowiedzieć się jaka płeć to będzie równy 16 tydzień [emoji7]
ja mam dzisiaj 15+7 ;) ale nawet sie nie łudzę ze dowiem sie na kolejnej wizycie plec , lekarz - prywatny - powiedzial mi w tym tyg. ze plec poznam na drugich prenatalnych czyli 17go pazdziernika... tozto za miesiac, mam wrazenie ze kazda z Was ma juz jakies chocby domysly od swoich lekarzy co do płci a mnie moj lekarz pod tym kątem zbywa :( szkoda ...
 
Do góry