reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Dziewczyny, które są już w drugim trymestrze - jakie witaminy bierzecie? Ja biorę Femibion Natal 2 plus i odkąd je zaczęłam brać to mi nagle mdłości wrócily po ponad trzech tygodniach spokoju... nie wiem czy to po tych witaminach czy jednak ten drugi trymestr nie będzie u mnie taki "lekki"... [emoji85][emoji86] jeszcze poczekam kilka.dni a później może witaminy zmienię...
Ja biorę pregna plus.
 
reklama
Dziewczyny powiedzcie czy mozna korzystać z jacuzzi takim na basenie ? Bo nie wiem właśnie czy nie jest tam za gorąca woda?
 
Dziewczyny powiedzcie czy mozna korzystać z jacuzzi takim na basenie ? Bo nie wiem właśnie czy nie jest tam za gorąca woda?
Ja osobiście bym odradzali jacuzzi bo właśnie jest tam najwięcej zarazkow bo jest ciepła woda, a ludzie mają wywalone i z różnymi zarazkami chodzą na basen. No chyba że masz jakieś sprawdzone miejsce. ciepłych kąpieli w ciąży raczej powinno sie unikac ale od czasu do czasu tragedii też nie będzie,jak jest ciąża prawidłowa to wszystko w ciąży można ale z umiarem.
 
No ale tak serio to chyba w ciąży tak nie można?
A może ten próg dozwolony się automatycznie zmienia i przeczyszczenie następuje szybciej?
emoji14.png

Nie mam pojęcia, trzeba czekać, u mnie nadal całodobowe, choć nie, w nocy nieco lepiej
emoji12.png
Dzień dobry kochane i się zaczęło córkę boli gardło :( a jest uczulona już na prawie wszystkie antybiotyki :( na razie dałam prospan bo ziołowy i pastylki na gardło no zobaczymy :(


f2w3yx8ddfik96xs.png


klz9io4peyu1d27x.png
Rozbieżność 2 dni to żadna rozbieżność :)
 
Dziewczyny, które są już w drugim trymestrze - jakie witaminy bierzecie? Ja biorę Femibion Natal 2 plus i odkąd je zaczęłam brać to mi nagle mdłości wrócily po ponad trzech tygodniach spokoju... nie wiem czy to po tych witaminach czy jednak ten drugi trymestr nie będzie u mnie taki "lekki"... [emoji85][emoji86] jeszcze poczekam kilka.dni a później może witaminy zmienię...
ja biorę cały czas Pregna Plus, pytałam moją ginekolog czy to dobre witaminy i powiedziała, że bardzo dobre ;) także polecam.
 
Hej kochane no ja cała noc nie przespana cora smarka cały czas a pusto w tym nosie pewnie się coś rozwija... :( bo leki na gardło już jej daje to trochę jej ułożyło cale szczęście że je bo ona jak chora to zaraz nie je i szpital... :(

f2w3yx8ddfik96xs.png


klz9io4peyu1d27x.png
 
Dziewczyny powiedzcie czy mozna korzystać z jacuzzi takim na basenie ? Bo nie wiem właśnie czy nie jest tam za gorąca woda?
Przez lekarzy ginekologow jacuzzi jest zabronione nawet jak nie jesteś w ciąży, a ciąży to już tym bardziej to gorsze niż sauna i najgorsze siedlisko bakterii, niestety najwięcej bakterii które łapiemy na basenach to z jacuzzi.
 
reklama
Do góry