reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Jacuzzi basen to siedlisko bakterii po za tym czytałam i słyszałam że ciepłe kąpiele w ciazy nie są zbyt wskazane żeby z łożyskiem się nic nie zadziało.
 
reklama
a czy do pregny plus (tez ją biorę) musimy dolozyc w ktoryms tygodniu pozniejszym pregne DHA dodatkowo? cos mi sie o uszy obilo takiego... ( jesli jemy malo ryb, bo pewnie gdy duzo to nie ;)) ma ktos info na ten temat?
 
a czy do pregny plus (tez ją biorę) musimy dolozyc w ktoryms tygodniu pozniejszym pregne DHA dodatkowo? cos mi sie o uszy obilo takiego... ( jesli jemy malo ryb, bo pewnie gdy duzo to nie ;)) ma ktos info na ten temat?
Ja mam w Norwegii takie witaminy od początku coś Ala Pregna Plus I do tego dwie ogromne kapsuły z olejem, i gdyby nie to że jestem anemiczka wszystko jest ok, w sumie w Polsce żelazo mam ok, w Norwegii za niskie przez to lykan dodatkowe.
f2w3gov37znp1hsr.png
 
reklama
Do góry