reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

reklama
Dziewczyny chyba z 10 dni bylo walkowane że zamykamy forum, wiek że niektóre co była lista zrobiona admin nie dodał, bo było nie napisane np od dużej litery lub Cos, dzisiaj mi dodała dziewczyny z poprzedniej tury:
@Anetkajur
@Urszulala
@Izusia093
@KlaudiaDE
@Butelka123
Wysyłam następna, a kiedy doda zależy od czasu nie ma tylko naszych do dodawania.
Link w poprzednich postach do forum.
 
Hej mam prośbę o przyjęcie do zamkniętego forum, podglądam was od początku termin porodu przewidziany mam na 25 marca. Pozdrawiam
 
Dziewczyny macie problem z ogromnym wypadaniem włosów po acardzie ? Ja biorę Acard 150 i wypadają mi masakrycznie włosy czytałam gdzieś ze po lekach przeciwzakrzepowych mogą wypadać ale zastanawia mnie to bardzo czy ktos ma z Was ma podobnie ?
 
Dziewczyny macie problem z ogromnym wypadaniem włosów po acardzie ? Ja biorę Acard 150 i wypadają mi masakrycznie włosy czytałam gdzieś ze po lekach przeciwzakrzepowych mogą wypadać ale zastanawia mnie to bardzo czy ktos ma z Was ma podobnie ?
 
reklama
Dziewczyny macie problem z ogromnym wypadaniem włosów po acardzie ? Ja biorę Acard 150 i wypadają mi masakrycznie włosy czytałam gdzieś ze po lekach przeciwzakrzepowych mogą wypadać ale zastanawia mnie to bardzo czy ktos ma z Was ma podobnie ?
 
Do góry