reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Dziewczyny macie problem z ogromnym wypadaniem włosów po acardzie ? Ja biorę Acard 150 i wypadają mi masakrycznie włosy czytałam gdzieś ze po lekach przeciwzakrzepowych mogą wypadać ale zastanawia mnie to bardzo czy ktos ma z Was ma podobnie ?
 
reklama
Dziewczyny macie problem z ogromnym wypadaniem włosów po acardzie ? Ja biorę Acard 150 i wypadają mi masakrycznie włosy czytałam gdzieś ze po lekach przeciwzakrzepowych mogą wypadać ale zastanawia mnie to bardzo czy ktos ma z Was ma podobnie ?
 
Dziewczyny macie problem z ogromnym wypadaniem włosów po acardzie ? Ja biorę Acard 150 i wypadają mi masakrycznie włosy czytałam gdzieś ze po lekach przeciwzakrzepowych mogą wypadać ale zastanawia mnie to bardzo czy ktos ma z Was ma podobnie ?
Słyszałam o tym ja nie biorę, ale to jest też kwestia że jesien mi wypadają włosy na wiosnę plus urodzenie dziecka myślę że może być armagedon. Jeżeli nie wypadają Ci w strasznej ilości ja bym zaczekala. Zastosuj wcierki na włosy powinno pomóc.
 
Dziewczyny czy to normalne od tygodnia boli mnie dół brzucha po lewej stronie w nocy ból sie nasila byłam u lekarza ale mówi ze nic tak noe widzi to jaka może być przyczyna
 
Mnie tez dosc czesto ostatnio pobolewal brzuch ale na bokach. Mowia, ze nie powinno bolec podbrzusze juz. Musisz dokladnie zlokalizowac bol
 
Mnie codziennie boli brzuch a już nie powinien, i się człowiek zadrecza ale lekarz powiedział że taka natura, wszystko się rozciąga, dziecko nagniata na jelita to też powiazal właśnie, wcześniej musiałam wstawać do sikania w nocy teraz nie... Przestało mi nagniatac na pecherz... Usg mam za tydzień zobaczymy ;)
 
reklama
Ja tez dolaczam do was narzekajacych ;) ta pogoda mnie dobija. Zimno, ciemno i pada od wczoraj deszcz.Tez mi pomaga jak umyje wlosy i zrobie sobie male spa w lazience.
Kto ma w przyszlym tygodniu wizyte?
 
Do góry