reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

reklama
Dziewczyny, a czy też bolą Was żebra?? Przyznaję, że to moja pierwsza ciąża i nie bardzo wiem czy tak powinno być czy nie. Właśnie zaczęłam 19tc. Znacie już płeć? Ja w piątek się dowiedziałam, że będzie chłopiec
 
Byłam dziś u gina i mam nisko łożysko uspokoił mnie że j7z nie zachodzi na szyjke ale za to szybką ma 29mm kazał leżeć. To bardzo złe 19tc A mam
mała waży 280
 
Mam leżeć luteina dopochwowo magnez nospa i genazol na grzybek. Powiedział że jestem w najniższej granicy jeżeli chodzi o długość A wcześniej nie wiem jaka była i dwa tyg temu i dzi miałam pojedyncze plamienia ale to podobno od łożyska nisko ustanowionego
 
reklama
Byłam dziś u gina i mam nisko łożysko uspokoił mnie że j7z nie zachodzi na szyjke ale za to szybką ma 29mm kazał leżeć. To bardzo złe 19tc A mam
mała waży 280
O kurcze ale non stop leżeć? Sama szyjka nie jest taka krótka.
Jak ja miałam problem z szyjka to twój zestaw czyli nospa luteina i końskie dawki magnezu starczyło, nie leżałam jedynie ograniczyłam latanie po schodach [emoji6]
 
Do góry