reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Dziewczyny, dzisiaj zaczęłam 23tc martwi mnie fakt, że boli mnie podbrzusze taki ciągnący ból trochę jak na miesiączkę i kłucie w pochwie... mam też dużo upławów wodnisto białych... martwię się, ostatnio ginekolog kazał mi się oszczędzać bo szyjka miała 34mm i to tylko 1cm zapasu... nie wiem czy to normalne takie bóle, czy jechać jednak na IP ☹ Tętno małej w normie bo sprawdzam dedektorem. Latam tez siku cały czas, ma któraś z was podobnie?
Ja dzisiaj też zaczęłam 23 tydzień. Nie mam uplawow białych, tylko wodniste, ale też mnie kluje nie tak rzadko w pochwie. Kiedyś mi lekarz mówił, że to może być od słodyczy, cukru. Mnie strasznie brzuch wzdyma tak, że nawet dziecka nie czuję. Mówiłam o tym lekarzowi, że mam bóle brzucha, ale nic nigdy na usg zle nie wyszło, więc myślę, że u mnie to jelita a i podbrzusze też mnie boli. Lepiej pójść i zapytać lekarza. Tak tylko chciałam Cię pocieszyć, że niektóry ból jest naturalny, niektóry niegroźny ale jak są białe uplawy albo krwiste to może być zapalenie. Jak masz możliwość to się zbadaj. Pozdrawiam 😘
 
reklama
I jak tam kochana ? Wszytsko w porządku ?
Zrobili mi USG nic niepokojącego nie wykryli, zbadali szyjkę nazwali tak „32mm, twarda zamknięta, dosyć fajna” 🤣 dzidzia wszystko w normie, wydzielina prawidłowa. Powiedzieli, że to może być kwestia powiększania się macicy bo oni nic niepokojącego nie widzą. Mała żywa, ruchliwa, tętno 140
 
Zrobili mi USG nic niepokojącego nie wykryli, zbadali szyjkę nazwali tak „32mm, twarda zamknięta, dosyć fajna” 🤣 dzidzia wszystko w normie, wydzielina prawidłowa. Powiedzieli, że to może być kwestia powiększania się macicy bo oni nic niepokojącego nie widzą. Mała żywa, ruchliwa, tętno 140
No i super :) spokojniejsza?
 
Zrobili mi USG nic niepokojącego nie wykryli, zbadali szyjkę nazwali tak „32mm, twarda zamknięta, dosyć fajna” 🤣 dzidzia wszystko w normie, wydzielina prawidłowa. Powiedzieli, że to może być kwestia powiększania się macicy bo oni nic niepokojącego nie widzą. Mała żywa, ruchliwa, tętno 140
Super! Czasami pójść do lekarza dla własnego spokoju 😅
 
Hej. Jestem tu nowa :) w sumie wczoraj zaczął mi się 23 tc więc już połowa za nami. Na 16 marca mam termin porodu. Ale im bliżej rozwiązania tym więcej obaw. Chociaż akurat nie samym porodem się martwię a kwestiami finansowymi.... Ehh.. mam nadzieję, że nie jestem sama bo się tylko niepotrzebnie stresuję
 
Hej. Jestem tu nowa :) w sumie wczoraj zaczął mi się 23 tc więc już połowa za nami. Na 16 marca mam termin porodu. Ale im bliżej rozwiązania tym więcej obaw. Chociaż akurat nie samym porodem się martwię a kwestiami finansowymi.... Ehh.. mam nadzieję, że nie jestem sama bo się tylko niepotrzebnie stresuję
Hej :) a jak zdrowie, wszystko ok? Jak się czujesz? :) nie wiem o co chodzi z kasą, ale kasa to tylko kasa :) zdrowie najważniejsze :)
 
Hej dziewczyny
Termin porodu mam na koniec marca, martwię się ponieważ lekarka powiedziała mi że mam mało wód, oprócz tego wyszło mi TSH wysokie a wizytę kolejną wyznaczyła za miesiąc. Lekarka o szyjce nic nie mówi nie wiem czy wogóle mierzyła a chodzę prywatnie na badania. Na ostatnim Uśg powiedziała że dziecko jest ułożne tyłem i nic nie widać. Zastanawiam się nad zmianą lekarki.
 
Hej dziewczyny
Termin porodu mam na koniec marca, martwię się ponieważ lekarka powiedziała mi że mam mało wód, oprócz tego wyszło mi TSH wysokie a wizytę kolejną wyznaczyła za miesiąc. Lekarka o szyjce nic nie mówi nie wiem czy wogóle mierzyła a chodzę prywatnie na badania. Na ostatnim Uśg powiedziała że dziecko jest ułożne tyłem i nic nie widać. Zastanawiam się nad zmianą lekarki.
Ja bym jak najszybciej poszła do innego lekarza. Wszystko powinna mieć jasno wyjaśnione a nie ze nic nie wiesz... To moje zdanie, ale ja to panikara jestem...
 
reklama
Hej :) a jak zdrowie, wszystko ok? Jak się czujesz? :) nie wiem o co chodzi z kasą, ale kasa to tylko kasa :) zdrowie najważniejsze :)
Ogólnie czujemy się dobrze :) jedziemy właśnie do lekarza i w końcu mamy poznać płeć maluszka :) a z kasą o tyle że na marzec termin, a w styczniu musimy się przeprowadzić. Ja wiele nie dostaję (jestem na zwolnieniu, bo pracuję fizycznie) więc całą moja wypłata będzie szła teraz na mieszkanie, a partner zarabia tyle, że po opłaceniu wszystkiego innego zostanie nam koło 600 zł na jedzenie i rzeczy dla maluszka. Wiem że nie jest źle ale martwię się, bo będzie ciężko
 
Do góry