reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

reklama
Ja tez od początku ciąży chodzę do endo i co miesiąc badania robię i zmienia mi się dawka teraz biorę 2x w tyg 50 a 5x w tyg 75.
Elzza chodzi mi o poziom wód płodowych
 
Hej. Jestem tu nowa :) w sumie wczoraj zaczął mi się 23 tc więc już połowa za nami. Na 16 marca mam termin porodu. Ale im bliżej rozwiązania tym więcej obaw. Chociaż akurat nie samym porodem się martwię a kwestiami finansowymi.... Ehh.. mam nadzieję, że nie jestem sama bo się tylko niepotrzebnie stresuję
Ja mieszkam w starej kamienicy, na 3. piętrze bez ogrzewania. Mam tylko jeden piec kaflowy a mój mąż pojechał w delegacje. Nawet nie mam jak nanieść groszku/ drzewa ;/ Jestem jeszczcze w trakcie prawka może uda mi się zrobić zanim dziecko się urodzi. Umowę mam do lipca więc jakieś macierzyńskie dostanę, mój mąż nie zarabia najniższej krajowej, ale wydatki cały czas są, tu auto trzeba było nowe kupić, to na lekarzy, a gdzie właśnie jazdy itp. Niedługo będziemy się o kredyt na dom starać, a wtedy będzie już ciężko. Myślę, że wiele osób martwi się finansami. Najważniejsze jest zdrowie.
 
Ja robiłam TSH w 7 tygodniu i miałam ponad 4. Od razu Endokrynolog - dostałam Letrox 50 . Tsh spadło na 1,27 . Po jakimś miesiącu znowu badanie i znowu tsh do góry na 2,60 . Znowu zmiana na 75 - za trzy tygodnie krew i tsh znowu w górę - 3,37. Znowu zmiana - Letrox 75 co drugi dzień po półtorej tabletki . Teraz robiłam tydzień temu TSH - spadło na 1,8 . Mimo wszytsko za trzy tygodnie znowu krew do badania .
Z doświadczenia wiem , że trzeba to kontrolować . Endokrynolog powiedział , ze jak na razie TSH jest w normie to wcale nie znaczy , ze znów nie wzrośnie .
Także dziewczynki trzeba to kontrolować i badać regularnie krew pod tym kątem .
To dopiero 21 tydzień a gdzie tu do końca ....
Kurcze mi też tsh skacze. Raz 2.9 raz 1.7 potem znowu 2.7 teraz 0.8. Endo kazal brac 75 μg i kontrola za 4 tyg. ;)
 
Dziewczyny sorki, że truje głowę z zespołem downa, ale ale moja mała ma brzuszek ok, no właśnie za krótkie kończyny i za mała główkę. W 1. trymestrze miała fale zwrotną na zastawce trójdzielnej. A może ona jest jednak chora? Znacie takie przypadki, z objawami jak moje i dziecko było chore? Nawet nie mam ochoty wstać z łóżka, jakąś znowu depreche złapałam. ;/
 
Hey dziewczyny ja dziś po wizycie 22tud mała waży 480g wszystko książkowo podobno. Dziewczyny mam takie pytanie między porodami będę miała przerwę ok 2 2 miesiące pierwsza była cesarka z powodu mało wodzia chciała bym rodzić naturalne teraz tylko zastanawiam się czy to nie za mała przerwa.. MÓJ lekarz twierdzi że mogę próbować
 
reklama
Ja mieszkam w starej kamienicy, na 3. piętrze bez ogrzewania. Mam tylko jeden piec kaflowy a mój mąż pojechał w delegacje. Nawet nie mam jak nanieść groszku/ drzewa ;/ Jestem jeszczcze w trakcie prawka może uda mi się zrobić zanim dziecko się urodzi. Umowę mam do lipca więc jakieś macierzyńskie dostanę, mój mąż nie zarabia najniższej krajowej, ale wydatki cały czas są, tu auto trzeba było nowe kupić, to na lekarzy, a gdzie właśnie jazdy itp. Niedługo będziemy się o kredyt na dom starać, a wtedy będzie już ciężko. Myślę, że wiele osób martwi się finansami. Najważniejsze jest zdrowie.
Hey faktycznie ciężko może masz jakiegoś sąsiada poproś żeby Ci przyniósł my 2lata temu kupiliśmy mieszkanie 35m ale zaraz po ślubie zawszlam w ciążę z jednym dzieckiem w miarę ok było chodź czasem jest ciasno mały pokój łóżeczko dobrze ze jest salon nie wielki ale jest... W marcu pojawi się 2 córeczka bedzie jeszcze ciasnej.. Jestemy w trakcie kredytu na dom w marze kwiecień ruszamy z budową boję się jak to będzie rata 1500zł pocieszam się jedynie myślą że od stępne pokryje cześć kredytu
 
Do góry