reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

reklama
Mnie tak pobolewa bo seksie. Jakieś 30 minut i muszę wtedy posiedzieć . Pytałam lekarza i powiedział ze tak może być .
A propos seksu. Ja od 6 tyg po szpitalu mam zakaz, żeby skurcze nie skrzywdzily dziecka, teraz za krótka szyjka, raz spróbowałam tak szybko, żeby nic nie poczuć, stres był tak duży, że stwierdziłam nie ma co. Ale tak mi tego brakuje ;/
 
A propos seksu. Ja od 6 tyg po szpitalu mam zakaz, żeby skurcze nie skrzywdzily dziecka, teraz za krótka szyjka, raz spróbowałam tak szybko, żeby nic nie poczuć, stres był tak duży, że stwierdziłam nie ma co. Ale tak mi tego brakuje ;/
A to miałaś tez skurcze i szyjka Ci się skróciła ?
 
A to miałaś tez skurcze i szyjka Ci się skróciła ?
Tzn w 6 tc miałam skurcze i zaczęłam krwawić i poleciały duże, paskudne skrzepy ale na szczęście jajo z zarodkiem zostało ❤ i biło już serduszko. A to tej skróconej szyjce dowiedziałam sie z tydzień temu, podczas zwykłej wizyty w 25 tyg. Nie czułam żadnych skurczy. Dodam, że w 21 tyg była okej.
 
Cześć dziewczyny :) Czy któraś z Was robiła moze posiew pochwy? Lekarz mi nie zlecał ale miałam kilka razy już jakieś upławy.. plus żółta wydzielina w między czasie.... leczyłam to clotrimazolum ... teraz mam znowu i przepisał mi Macmiror 500 complex. Zastanawiam się czy nie zeobic na własna rękę posiewu i sprawdzić co się dzieje czy może brać ten Macmiror i nie wymyślać... miała może któraś z Was podobna sytuacje?
 
Cześć dziewczyny :) Czy któraś z Was robiła moze posiew pochwy? Lekarz mi nie zlecał ale miałam kilka razy już jakieś upławy.. plus żółta wydzielina w między czasie.... leczyłam to clotrimazolum ... teraz mam znowu i przepisał mi Macmiror 500 complex. Zastanawiam się czy nie zeobic na własna rękę posiewu i sprawdzić co się dzieje czy może brać ten Macmiror i nie wymyślać... miała może któraś z Was podobna sytuacje?
Ja robiłam i bym zrobiła na Twoim miejscu dwa razy byłam leczona na grzybicę której nie miałam... Raz po pierwszej biocenozie okazało się że mam same bakterie zero tych dobrych dopiero lekarz przepisał mi TABLETKI na bakterie potem brałam probiotyki na odbudowanie flory. Później czułam że właśnie mam jakieś upławy znowu przepisał mi globulki na grzyby ale wyszłam z gabinetu i poszłam na posiew i okazało się że nie miałam żadnego stanu zapalnego als zanim przyszły wyniki to wybrałam te globulki które są z antybuitukiem i znowu musiałam brać probiotyki na odbudowanie flory. Więc polecam posiew czy biicenoze
 
reklama
Ja robiłam i bym zrobiła na Twoim miejscu dwa razy byłam leczona na grzybicę której nie miałam... Raz po pierwszej biocenozie okazało się że mam same bakterie zero tych dobrych dopiero lekarz przepisał mi TABLETKI na bakterie potem brałam probiotyki na odbudowanie flory. Później czułam że właśnie mam jakieś upławy znowu przepisał mi globulki na grzyby ale wyszłam z gabinetu i poszłam na posiew i okazało się że nie miałam żadnego stanu zapalnego als zanim przyszły wyniki to wybrałam te globulki które są z antybuitukiem i znowu musiałam brać probiotyki na odbudowanie flory. Więc polecam posiew czy biicenoze

Dzięki za odp. A robiłaś posiew pochwy czy szyjki? Nie wiem czy to jakaś roznica w tym przypadku...
myśle tez o tych skurczach które mam. Co prawda jak odpoczywam to są znacznie rzadziej ale czasem są...
 
Do góry