reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Ostatnio wykupiłam Macmiror i patrzę w składzie nystatyna na którą mam uczulenie :mad: ależ się wkurzyłam raz że mi ją lekarz przepisał dwa że lek poszedł do śmieci (apteka przyjęła tylko jedno opakowanie, którego nie zdążyłam otworzyć )
 
reklama
Ja też już dawno chciałam dołączyć do zamkniętego forum. Ale właśnie nie wiem gdzie to i co to dokładnie😅 nawet nie umiem oznaczyć konkrtenej osoby na forum 😂
Na zamkniętym już dawno stwierdziłyśmy, że więcej osób nie przyjmujemy, bo my już zdążyłyśmy się poznać, a wiadomo że nie raz pisze się o prywatnych sprawach. Ale nie jedna z nas tutaj też czasami zagląda :)

Jak chcesz oznaczyć konkretną osobę to @a potem od razu nick :)
 
Okej, dzięki za info ☺
@Agnness @Martynka90 Czyli już z góry jesteśmy skazane na odrzucenie ;-)
Z mojego wieloletniego doświadczenia forumowego wynika, że i tak bardzo duża grupa dziewczyn sama się wykrusza więc selekcja dokonuje się w trakcie bycia już w grupie zamkniętej. To wtedy forumowiczki również wspólnie decydują o usunieciu niektórych osób (np tych nieatywnych) lub tych które wyczuwa się że są bardziej w roli obserwatora (podglądacza) niż aktywnego uczestnika grupy
Na "otwartym profilu" forum właściwie nie funkcjonuje. Można sobie pisać w eter. wiem, co piszę-WYPRÓBOWAŁAM!
 
reklama
@Agnness @Martynka90 Czyli już z góry jesteśmy skazane na odrzucenie ;-)
Z mojego wieloletniego doświadczenia forumowego wynika, że i tak bardzo duża grupa dziewczyn sama się wykrusza więc selekcja dokonuje się w trakcie bycia już w grupie zamkniętej. To wtedy forumowiczki również wspólnie decydują o usunieciu niektórych osób (np tych nieatywnych) lub tych które wyczuwa się że są bardziej w roli obserwatora (podglądacza) niż aktywnego uczestnika grupy
Na "otwartym profilu" forum właściwie nie funkcjonuje. Można sobie pisać w eter. wiem, co piszę-WYPRÓBOWAŁAM!

Popieram. Tutaj odzywają się może z 4osoby. I mam wrażenie ze nie są to osoby z grupy zamkniętej bo również to pytanie co ja zadawały o prośbę o dołączenie do grupy. Niestety nie każdy od samego początku ciąży szuka grupy :) ja akurat jestem w pierwszej ciąży na tym etapie i nawet nie pomyślałam wcześniej ze coś takiego istnieje :) No ale trudno :)
 
Do góry