reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

:laugh2:
Załóżmy swoją! Kameralną i niezwykle elitarną, bo 4 osobową. Jeżeli ktoś nowy będzie chciał w przyszłości do niej dołączyć lub przenieść się już "z zamkniętej na nowych członków" ;-) będzie musiał uiścić opłatę wpisową. No cóż! A profitów w niej będzie niemało ;-) :laugh2::-D
 
reklama
Dziewczyny tak zadecydowała większość, nie jest to zależne ode mnie. Czas na dołączenie był dosyć długi. Ja rozumiem, że nie każdy na początku szuka grupy, bo nie ma czasu,itp. Ale też rozumiem dziewczyny, że pisząc o prywatnych sprawach każdy kto dołączy za kilka miesięcy mógł je przeczytać, bo dołączy tylko na miesiąc czy dwa. Albo dołączy tylko jako obserwator. :)
 
Dziewczyny tak zadecydowała większość, nie jest to zależne ode mnie. Czas na dołączenie był dosyć długi. Ja rozumiem, że nie każdy na początku szuka grupy, bo nie ma czasu,itp. Ale też rozumiem dziewczyny, że pisząc o prywatnych sprawach każdy kto dołączy za kilka miesięcy mógł je przeczytać, bo dołączy tylko na miesiąc czy dwa. Albo dołączy tylko jako obserwator. :)
Hm, no właśnie ... piszesz o tym że dołączasz na miesiąc albo dwa. A realia wyglądają zupełnie inaczej! Zarejestrowałam się na tym forum w grudniu 2006 roku. Poznałam masę dziewczyn, z którymi mam kontakt do dnia dzisiejszego. Z wieloma z nich spotykałam się w życiu realnym czy nawet spędzałyśmy razem wakacje! Przeszłyśmy razem przez kolejne ciąże, poronienia,poważne choroby, rozwody, nowe małżeństwa a nawet śmierć jednej z nas. Ponad 13 lat razem! Jakie znaczenie maja te 3 miesiące zamkniętej grupy w perspektywie wielu lat :sorry:
 
:laugh2:
Załóżmy swoją! Kameralną i niezwykle elitarną, bo 4 osobową. Jeżeli ktoś nowy będzie chciał w przyszłości do niej dołączyć lub przenieść się już "z zamkniętej na nowych członków" ;-) będzie musiał uiścić opłatę wpisową. No cóż! A profitów w niej będzie niemało ;-) :laugh2::-D
Jak potrafisz to chętnie. Ja nie szukałam wcześniej nic na forum bo tak rzygałam przez 4 miesiące i płakałam przez wyniki, że nawet nie w głowie mi było szukanie marcowych mam ;) ale przecież nic się nie dzieje, to tylko forum ;)
 
Dziewczyny tak zadecydowała większość, nie jest to zależne ode mnie. Czas na dołączenie był dosyć długi. Ja rozumiem, że nie każdy na początku szuka grupy, bo nie ma czasu,itp. Ale też rozumiem dziewczyny, że pisząc o prywatnych sprawach każdy kto dołączy za kilka miesięcy mógł je przeczytać, bo dołączy tylko na miesiąc czy dwa. Albo dołączy tylko jako obserwator. :)
Spokojnie, spokojnie. Nic się przecież nie stało. Niezależnie czy jesteśmy w grupie zamkniętej czy otwartej i tak najważniejsze są nasze maleństwa. A tak z ciekawości dużo dziewczyn jest na tym zamkniętym forum? Jeśli tak, to by wyjasnialo dlaczego tutaj jest mała aktywność osobowo. Zbliżają się też święta to też jesteśmy zajęte ;)
 
Spokojnie, spokojnie. Nic się przecież nie stało. Niezależnie czy jesteśmy w grupie zamkniętej czy otwartej i tak najważniejsze są nasze maleństwa. A tak z ciekawości dużo dziewczyn jest na tym zamkniętym forum? Jeśli tak, to by wyjasnialo dlaczego tutaj jest mała aktywność osobowo. Zbliżają się też święta to też jesteśmy zajęte ;)
Forum nie działa na wątku otwartym generalnie..... wystarczy przejrzeć jaka jest aktywność na kwietniówkach czy innych grupach (nawet ze względu na lokalizację).
Działa tylko do momentu założenia grupy zamkniętej (a potem już cisza) ...ktoś czasem coś napiszę....rzuci pytanie...dostanie odpowiedz za kilka tygodni od innej przypadkowej lub zagubionej osoby2 ;-)
Mam termin na 1 kwietnia, ale grupa kwietniowa też już sterylnie zamknięta. Może w czerwcowej powinnam spróbować, bo w majówkach też już pewnie łatwo nie będzie :laugh2:
 
W sensie takiego w swoim domu czy szpitalu? Ja nic takiego nie planuję, nie wiem czy w szpitalach przy samym porodzie może być mąż o ile sam nie ucieknie😂
Pewnie że może!
Nie ucieknie.... nawet Ci bojący w momencie porodu nie zostawiają partnerki (chyba że ona sama go wygoni!!! ;-)) To jest tak ważne emocjonalnie wydarzenie, że szkoda się go bać
Możesz też zabrać ze sobą dulę (profesjonalną lub wymyśloną przez Ciebie samą) I to jest włąsnie mój plan. Na poród zabieram siostrę i ojca dziecka
 
Jak potrafisz to chętnie. Ja nie szukałam wcześniej nic na forum bo tak rzygałam przez 4 miesiące i płakałam przez wyniki, że nawet nie w głowie mi było szukanie marcowych mam ;) ale przecież nic się nie dzieje, to tylko forum ;)
Tu jest instrukcja
"grupę zamkniętą możecie sobie założyć same.
Jedna z Was musi wejść na górze strony w zieloną zakładkę grupy i tam utworzyć nową. Może ustawić nazwę oraz czy to grupa publiczna czy zamknieta. Osoba która utworzy grupę staje się jej administratorem i ma możliwość dodawania użytkowników jak i usuwania.
Jeżeli natomiast chcecie dział zamknięty, to napisz do Adminki J@god@.
Podaj jej listę nicków dziewczyn, które mają mieć dostęp do działu i jaki dział miałby miec tytuł. Dział zamknięty wygląda identycznie graficznie jak otwarty.
Natomiast tylko admini mogą dodawać i usuwać osoby. "
 
reklama
Spokojnie, spokojnie. Nic się przecież nie stało. Niezależnie czy jesteśmy w grupie zamkniętej czy otwartej i tak najważniejsze są nasze maleństwa. A tak z ciekawości dużo dziewczyn jest na tym zamkniętym forum? Jeśli tak, to by wyjasnialo dlaczego tutaj jest mała aktywność osobowo. Zbliżają się też święta to też jesteśmy zajęte ;)
Było niecałe 60, teraz możliwe że jest jeszcze mniej :)
Ogólnie czy tutaj czy na zamkniętej wydaje mi się, że na początku dużo więcej się pisało. Jeszcze tak jak dla mnie pierwsza ciąża to każda wiedza się przyda :D
A z czasem człowiek też się oswoił z tą myślą. Teraz to tylko dokupić resztę rzeczy i czekać na koniec marca :)
 
Do góry