reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

@Akwarele Nie mam pojęcia niestety jak to jest technicznie. Pływam tak jak mi wygodnie w danym momencie i żeby mnie nic nie ciągnęło. Czasem technicznie a czasem jak mam problem z oddychaniem to pływam żabką turystyczną ;) staram się też zawsze na plecach popływać, właśnie żeby odcinek lędźwiowy przybrał inne położenie...zauważyłam że chyba najlepszy jest dekraul. Nie wiem czy poprawnie nazywam tą technikę bo to nazwa zakodowana jeszcze w dzieciństwie i czy obecnie jest praktykowana. W sumie nie widuje osób tak pływajacych :-D :-D :-D ale mnie trenerjej nauczył (Nogi jak do żaby a ręce jak do definka....tylko wszytsko dzieje się na grzbiecie)
Dekraul brzmi skomplikowanie 😁
Ja na razie pływam żabka kryta - inna jest mi niewygodnie ale chyba przerzucę się tez na plecy ☺️
 
reklama
Dziewczyny, a ja mam inne pytanie. Czy ma któraś z was łóżeczko z ikea? Ja kupiłam bodajże sundvik, jest ładne, ale się strasznie zawiodłam, bo ma tylko dwa poziomy regulacji dna- sam dół i środek. Przecież noworodek powinien wyżej jeszcze leżeć. Najgorsze jest to, że byle łóżeczko za stowe na allegro ma 3 poziomy regulacji. Jestem tym faktem załamana.
 
A nie można samemu dorobić 3 poziomu? To chyba tylko kwestia zamotowania wkrętów na odpowiednim poziomie
3 poziom jest tylko dla Twojej wygody i może być znaczący przez max 6 tygodni (a tak na prawdę po porodzie sn to już po kilku dniach czujesz się na prawdę spoko)
No i na pewno jest też opcja zwrotu łóżeczka
Ja zamierzam używać kosza mojzesza ...więc wysokość będzie tylko jedna 😉 a potem materac na podłodze ....więc będę już ćwiczyć 😂
 
A nie można samemu dorobić 3 poziomu? To chyba tylko kwestia zamotowania wkrętów na odpowiednim poziomie
3 poziom jest tylko dla Twojej wygody i może być znaczący przez max 6 tygodni (a tak na prawdę po porodzie sn to już po kilku dniach czujesz się na prawdę spoko)
No i na pewno jest też opcja zwrotu łóżeczka
Ja zamierzam używać kosza mojzesza ...więc wysokość będzie tylko jedna 😉 a potem materac na podłodze ....więc będę już ćwiczyć 😂
Wiesz co faktycznie może dorobie ten trzeci poziom albos ie przyzwyczaje. A kosza hmmm nawet nie wiedziałam że jest coś takiego. Dopiero jak już łóżeczko było w domu to zorientowalam się na inne opcje typu kosz mojzesza, dostawki itp. 😁 a zwracać nie chcę mi się, musialabym to rozkrecac, pakować, jechać. ;)
 
Dziewczyny, odnośnie bólu pleców (spędza mi sen z powiek od kilku dni) - czy myślicie ze mogę sobie przykładać do pleców termofor? Może głupie pytanie 🙈 ale boje się ze gorący termofor mi zaszkodzi 🙈
 
Dziewczyny, odnośnie bólu pleców (spędza mi sen z powiek od kilku dni) - czy myślicie ze mogę sobie przykładać do pleców termofor? Może głupie pytanie [emoji85] ale boje się ze gorący termofor mi zaszkodzi [emoji85]

Ja jak teraz chorowałam to przykładałam sobie ale na odcinku piersiowym.... nic się nie działo :) jakoś na ledzwia się bałam ze wywołam jakieś skurcze - ale nie wiem czy to wgl możliwe - tak sobie wymyśliłam ....
 
Jak bolał mnie pęcherz to lekarz zabronił termoforu między nogami, ale gdzie lędźwie gdzie pęcherz :))) byłabym chyba jednak ostrożna, polecam za to spanie na lewym boku z poducha między kolanami taka twardsza trochę i pod głowę wygodna poduszkę - np. Tempur z takim
Wycięciem specjalnym, no i jak możesz to basen, poleżeć po prostu w wodzie (moje obecne marzenie:)
 
Jak bolał mnie pęcherz to lekarz zabronił termoforu między nogami, ale gdzie lędźwie gdzie pęcherz :))) byłabym chyba jednak ostrożna, polecam za to spanie na lewym boku z poducha między kolanami taka twardsza trochę i pod głowę wygodna poduszkę - np. Tempur z takim
Wycięciem specjalnym, no i jak możesz to basen, poleżeć po prostu w wodzie (moje obecne marzenie:)

Tak sobie uświadomiłam teraz ze chorując kładłam termofor na uda [emoji33][emoji22] ciekawe czy tak można.......
Strasznie mnie bolały mięśnie i to jedyny był sposób co mi pomagało ..
 
reklama
Pływam i mam poduchę a plecy bolą (szczególnie po lewej stronie). Przeczytałam ze na odcinek krzyżowy termofor jest ok ale jutro jeszcze dopytam lekarza 🤗 dzięki Dziewczyny!
 
Do góry