reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

To są ćwiczenia które należy robić codziennie od 36 tc
ale warto też zwrócić uwagę na utrzymywanie prawidłowej postawy żeby dodatkowo nie pogłębiać lordozy. Ponoć kobieta w ciąży powinna się poruszać tak samo lekko 😉 ...warto o tym pamiętać i się korygować...... oczywiście czasem jak cos wygnie 😂 to nie sposób inaczej niż tylko "kaczać"🦆 😂
IMG_20200123_1441274.jpg
 
reklama
Dziewczyny. :) Kombinezon na wyjścia na spacery w jakim rozmiarze kupujecie?
Kupujecie taki polarkowy z jakimś nie grubym ociepleniem?
 
Te wszystkie pozycje co są na zdjęciach to jest to co robię ćwicząc jogę i potwierdzam - Daje ulgę! 😊 dziś moja ginekolog powiedziała ze termofor na plecy to niebiescy zbyt dobry pomysł żeby się nie rozpędzić z porodem przed czasem 😅
Natomiast dziś byłam tez na masażu dla kobiet w ciąży i dziewczyny IDŹCIE WARTO! Nie dość ze się super odprezylam to moj odcinek lędźwiowy jest mi mega wdzięczny ♥️ Na pewno przed porodem jeszcze sie wybiorę 😁
 
Co do laktatora w razie co mam reczny ale jak bede potrzebowała elektryczny to zobaczymy po porodzie jak to bedzie wygladalo nowy laktaror elektryczny kolo 400 zl ogladalam wiec jak nie bede go uzywac to spory niepotrzebny wydatek talze jak cos na początek mam reczmy a jesli jednak bedzie potrzebny to sie dokupi :) pierwsza ciaza i nie wiem jak bedzie :p
Ja już w zasadzie mam większość kupiona i trzymam wszystko u teściów bo u nas nie ma jeszcze miejsca - tam gdzie ma stać łóżeczko nadal tkwi szafka z książkami i biurko [emoji12] do kupienia zostały mi kosmetyki - zamawiam w aptece gemini i mam nadzieje ze szybko przyjdą bo zamówienie chce zrobić na początku lutego, piżamy dla mnie i koszula do porodu plus pieluchy i jakieś dodatki z Ikea [emoji854] mam termin na początek marca dlatego chce mieć wszystko gotowe na początku lutego tak „razie czego”. Jak już będę miała najważniejsze rzeczy to będę mogła sobie zamawiać duperele [emoji16]

Btw dziewczyny - jaki laktator kupujecie? W ogóle kupujecie czy czekacie z tym po porodzie? Ja się boje nawału pokarmu ze mnie zaskoczy a ja nie będę przygotowana...
 
Dziewczyny, kolejna kwestia 😃 czas zacząć pakować torbę do porodu. No i tutaj pytanie - pakujecie jedna duża dla siebie i dziecka czy dwie oddzielne? Plus czy są to zwykle torby podróżne czy walizka? 🙃
 
reklama
Dziewczyny, kolejna kwestia [emoji2] czas zacząć pakować torbę do porodu. No i tutaj pytanie - pakujecie jedna duża dla siebie i dziecka czy dwie oddzielne? Plus czy są to zwykle torby podróżne czy walizka? [emoji854]

Ja napewno w zwykle podróżne - nie wyobrażam sobie walizki mieć w szpitalu :D może to moje jakieś głupie przeświadczenie Xd a to czy jedna czy dwie to sama się zastanawiam. [emoji848]
 
Do góry