reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Ja to jestem beznadziejnym przypadkiem [emoji23] przytylam 25 kg , schudnąć nie mogłam okazało się po czasie jak poszłam na badanie krwi i usg że tarczyca jest czterokrotnie powiększona hashimoto i oczywiście niedoczynność w parze ... Jestem 3 lata po porodzie A jeszcze 9 kilo zostało i jeśli uda mi się zgubić np 4 kilo tak zaraz wracają, więc ja pewnie jeszcze będę się z tym problemem męczyć przez całe lata
Polecam skorzystać z porad jakiegoś dobrego dietetyka i naprawde wszystko jest do zrobienia ;p nawet przy chorobach tarczycy. Ja miałam to szczęście, że na takoego trafiłam i przedewszystkim nie tylkl utrata wagi ale tez nauczyl jak później ta wage utrzymywać;)
 
reklama
Mam nadzieję, że i mnie tez tak bedzie. Tez nie chciałabym dużo przytyć. Mam troche bzika na tym punkcie bo mialam nadwage ale z pomoca dietetyka udało mi sie zrzucic 25 kg i ponad poltora roku trzymam sie stalej wagi ;)
Super wynik. Moze uda sie go utrzynac. Ja po prostu jadłam wszystko ale z umiarem i dużo wody piłam. Zrezygnowałam ze słodyczy choć od czasu do czasu były i colka i fast food. Ale tez miałam nadwagę i lekarz mnie cukrzycą ciążowa straszył więc starałam się jeść zdrowo. Ale bardzo dużo spacerowalam bo byłam na zwolnieniu prawie od początku ciąży ze względu na charakter pracy.
 
Ja mam w planie poszukac dietetyka I ustalic diete od sierpnia. Nie wiem czy w ciazy mozna chudnac na diecie? Czy raczej to nie zdrowe?
 
Ja mam w planie poszukac dietetyka I ustalic diete od sierpnia. Nie wiem czy w ciazy mozna chudnac na diecie? Czy raczej to nie zdrowe?
Nie tyle co schudnąć ale utrzymać wagę i wyrobi zdrowe nawyki zywieniowe, które napewno beda pomocne przy późniejszym powrocie do wagi. Ułoży ci też konkretną ilość kalorii żeby zaspokoić Twoje potrzeby i maluszka.
 
To może tak z innej beczki bo widze,że sporo z was już juz ma dzieciaczki. Jak dlugo po ciazy wracalyscie do formy z przed i jak to jest z utratą kg. ? Zastanawiam sie jak to bedzie bo termin porodu na 9 marzec wiadomo ze mozliwe nawet później a 3 października biezemy ślub. Miałam już wybrana sukienke ale obawiam się że moze nie pasować bo sylwetka sporo się zmieni;) Plan był oczywiscie dziecko po ślubie ale tak sie trafilo ,ze będzie przed;)
Poród SN i wróciłam do wagi sprzed ciąży po około 4 miesiącach. Dodam, że musiałam KPI- czyli odciągać mleko, bo synek nie chciał ssać z piersi- i karmiłam tak rok czasu. Tylko ja w ciąży byłam bardzo aktywna, nordic walking, spacery i przytyłam 14 kg.
 
Mała.czarna a czemu Ty się na listę nie wpisałaś? Wpisuj się i to szybciutko ;)
Nowe dziewczyny też się wpiszcie zobaczymy ile nas dokladnie jest, nawet te co czytają a się nie udzielają ;)
f2w3gov37znp1hsr.png
 
Ja przytyłam w pierwszej ciąży 8kg, wychodząc ze szpitala miałam wagę jak przed ciąża po miesiącu miałam -2kg do wagi wyjściowej :) ale teraz może byc gorzej [emoji23]
 
reklama
Ja też mieszkam w UK. Jedną córkę tutaj urodziłam i wszystko było super. Teraz już pierwsze usg miałam w 5+0 i za tydzień idę na kolejne. Opieka ciążowa jak najbardziej jest dobra. W szpitalu teraz też się mną już porządnie zajęli od początku ale to pewnie temu że jestem po dwóch poronieniach.

A w jakiej części UK mieszkasz?
Ja mieszkam w Londynie aktualne :)
 
Do góry