reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

reklama
Ja robiłam w dzien spodziewanej miesiaczki I tez taka blada wyszla ale ewidentnie jest:) Gratulacje :)
Pozniej robilam ponad tydzien pozniej I T wyszla pierwsza :) A dzien pozniej szlam do lekarza I 4+6 tc wg USG :)

Co do poinformowania meza u mnie standardowo,mozesz kupic buciki, wlozyc w pudelko wraz z testem ciazowym I wreczyc mu :)
Fajnie, ze tak wczesnie zrobilas usg. W Holandii najwczesniej robia ok. 8 tygodnia, wiec czekaja mnie dlugie tygodnie oczekiwania :)
Co do poinformowania meza, to wymyslilam, ze zaloze synkowi koszulke z napisem ;) I bede liczyc ile czasu zejdzie mezowi na rozkmine przekazu.
998770
 
Ooooo.... Super ja mieszkam w Papendrecht (między Dordrecht, a Rotterdam) fajnie, bo nie mam się narazie komu wygadać ani popytać bo chce poczekać tak do 12/14 tygodnia żeby mieć pewność że wszystko OK. A z drugiej strony jestem szczęśliwa i wiesz taką mieszanka uczuć, bo jednak taka moja "tajemnica" że mam kogos na pokładzie jak gdzies bliko mieszkasz to obowiązkowo musimy się spotkać, mam masę pytań

No to kawalek do siebie mamy... ja mieszkam w Almere, 20 km od Amsterdamu. No ale moze jakos uda nam sie spotkac :)
Rozumiem Cie, pamietam jakie emocje towarzyszyly mi w pierwszej ciazy. A tu jeszcze wszystko odbywa sie inaczej, takie naturalne podejscie do ciazy, zero lekow i pomocy az do drugiego trymestru. Pamietam jak okropnie sie czulam w pierwszych tygodniach, rzygalam jak bury kot (za przeproszeniem), ale polozna niewzruszona bo tak ma byc :) Dopiero jak w 12 tygodniu pojechalam do Polski to trafilam do szpitala na kilka dni i lekarze nie mogli sie nadziwic jakie w Holandii maja podejscie.

Czemu myslisz, ze bedziesz miala usg dopiero w 12 tygodniu? Ja mialam pierwsze w 8 zeby wykryc czy bije serduszko.
 
Ja mam dwie i jedna właśnie 7tyg1 dzień na ktorej miałam kalendarzyk z menstruacją i owulacją, a druga taka typowo ciążowa że 6t0d wiec sama trochę nie wiem ktorej mam sie słuchać. (Choć tą ciążowa pokazuje niby, że to jest 7tyg. ale wiek położniczy 6+0.
Jak po czytasz wcześniej był wątek, w skrócie jesteś w 7 tygodniu (ta aplikacja od menstuacji to pewnie Flo ;)) a wiek ciąży to 6+1
f2w3gov37znp1hsr.png
 
Witam nowe dziewczyny. :)
Ja już nie jestem w stanie rano zwlekać się z łóżka. Czuje się jakbym w ogóle nie spała..
 
A kiedy miałaś ostatnia miesiączkę? Coś chyba złe obliczylas, bo ja mam 6t6d i termin na 4marca woec jak ty masz już 7 to raczej szybciej termin niż 8go...
Tak mi te apki pokazują miesiączka miałam początek 4czerwca i tak też wszędzie wpisałam, ale każda apka inaczej mi pokazuje mimo to że wszystko tak samo uzupełniłam
 
No to kawalek do siebie mamy... ja mieszkam w Almere, 20 km od Amsterdamu. No ale moze jakos uda nam sie spotkac :)
Rozumiem Cie, pamietam jakie emocje towarzyszyly mi w pierwszej ciazy. A tu jeszcze wszystko odbywa sie inaczej, takie naturalne podejscie do ciazy, zero lekow i pomocy az do drugiego trymestru. Pamietam jak okropnie sie czulam w pierwszych tygodniach, rzygalam jak bury kot (za przeproszeniem), ale polozna niewzruszona bo tak ma byc :) Dopiero jak w 12 tygodniu pojechalam do Polski to trafilam do szpitala na kilka dni i lekarze nie mogli sie nadziwic jakie w Holandii maja podejscie.

Czemu myslisz, ze bedziesz miala usg dopiero w 12 tygodniu? Ja mialam pierwsze w 8 zeby wykryc czy bije serduszko.
Bo tak mi na wstępie położna mówiła, i że narazie będę tylko mieć takie spotkanie około godziny, o historii chorób mojej i partnera itp. Więc tak pomyślałam zresztą jak patrzę się na fora to dużo dziewczyn tak miało że około 12/11 tygodnia. Ale wcale się nie pogniewam jak zrobią echo szybciej
 
reklama
Do góry