reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Ja też jutro wybieram się do lekarza i się stresuje, bo w przeciwieństwie do większości nie poszłam na bete. Tak poza tym to fatalnie się czuje, jak wieczorem dziecko pójdzie spać to po mnie, leżę i nie wstaje z łóżka. Poza tym bardzo mnie meczy żołądek obojętnie co zjem. Może jutro coś mi lekarz podpowie. A pierwsza ciąża była taka idealna...
 
reklama
Szczerze mówiąc u mnie gp wyliczyla termin na 6 marzec ale nie zapytała nawet ilu dniowe mam cykle.... A nie są one 28 dniowe A raczej 31
Z moja owulacja to chyba poprostu trafiliśmy 16 czerwca.
Aktualnie mam 9 miesięczna córeczke i w sumie chciałam żeby miała jeszcze rodzeństwo w nie dużym odstępie czasu ale nie spodziewałam się że nastąpi to tak szybciutko. 6 miesięcy karmiłam piersią, moje cykle były rozlegurowane A młoda i jej potrzeby skutecznie mnie wykanczaly co moglam nazwać antykoncepcja bo do przytulaskow dochodziło od święta z tąd wiem że do zapłodnienia musiało dojść właśnie 16 czerwca ewentualnie dzien po wiadomo plemniki potrafią troszkę poczekać

Naprawdę szybko się zdecydowaliscie, gratuluję odwagi :) ja się zastanawiam czy 3 lata różnicy między maluchami będzie okej
 
Naprawdę szybko się zdecydowaliscie, gratuluję odwagi :) ja się zastanawiam czy 3 lata różnicy między maluchami będzie okej
Mam nadzieję że podolam temu ogromnemu wyzwaniu, choć hormony dają o sobie znać i huśtawka nastrojów jest okropna co za tym idzie teraz dość pesymistycznie patrzę na ta cała sytuację.

3 lata to już taka fajna różnica masz już małego pomocnika [emoji16]
 
Gratuluje udanych wizyt :)
Faktycznie nieduza roznica 9miesiecy. My bedziemy mieli 7lat roznicy I.powiem Wam ze z jednej strony chcialam a z drugiej zrobilam sie bardzo wygodna I przeraza mnie taki bobas,te kolki,pieluchy, opieka,zarwane noce...
 
Gratuluje udanych wizyt :)
Faktycznie nieduza roznica 9miesiecy. My bedziemy mieli 7lat roznicy I.powiem Wam ze z jednej strony chcialam a z drugiej zrobilam sie bardzo wygodna I przeraza mnie taki bobas,te kolki,pieluchy, opieka,zarwane noce...
Młoda będzie mieć 17 miesięcy gdy się urodzi [emoji7]

Szczerze mówiąc nie pamiętam kiedy się wyspałam już w ostatniej ciąży od 7 miesiąca miała bezsenne noce [emoji3061]

Ja też z jednej strony chciałam z drugiej się bałam, ale bum widocznie tak miało być bo za bardzo się o to nie staraliśmy [emoji6]
 
Młoda będzie mieć 17 miesięcy gdy się urodzi [emoji7]

Szczerze mówiąc nie pamiętam kiedy się wyspałam już w ostatniej ciąży od 7 miesiąca miała bezsenne noce [emoji3061]

Ja też z jednej strony chciałam z drugiej się bałam, ale bum widocznie tak miało być bo za bardzo się o to nie staraliśmy [emoji6]
To podobnie jak z nami, mój syn młodszy będzie miał 2 latka w lutym 2020, wiec tez boje się, jak to wszystko ogarniemy ;)
 
Hej jaj u Was nocka?
Tez bolą mnie bardzo piersi i urosły sporo, moja mała ma gorączkę wiec dziś w domu z nią zostałam i coś mnie gardło boli [emoji17] mam nadzieje ze nic nie złapałam.
@Dmalw o której wizyta?
 
reklama
Hej, ja już zaczynam panikować. Jak to będzie z dwójką dzieci, po co mi to było jak już tak dobrze było.. [emoji14] aaaaa nie wiem jak sobie z tymi myślami poradzić.
 
Do góry