reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

reklama
A tylko właśnie niewiem na z dostawka do każdego wózka jest pewnie inna czy jak to wyglonda?
Nie, musi być dopasowana do rozstawu kół czy tam stelaża, ale jak miałam ostatnio xlandera to nie by problemu dobrać [emoji6]

Czym moge zastapic kawe? Zaraz tu zasne, a nie chce trzeciej robic, bo to nie za dobre dla dzidziusia.
A magnez bierzesz?
Dużo magnezu [emoji1]
 
A mnie odrzucilo od jedzenia. Wstałam zjadłam banana chociaż i wzięłam witaminy i kwas foliowy umylam się i dziś bez energi nie wiem jak bym tony wczoraj przeniosła tak się czuję...
To jest zło wiem, ale sproboj posmarować banana bardzo cienka warstwa nutelli lub masła orzechowego, to jest moja "lekka' przekąska, a podnosi Cukier w organizmie i lepiej się czuje na start więcej energii. Ja od 9 do 15 mam silnie bardzo dobrze się czuje ale po 15 przychodzą lekkie mdłości jeżeli nie jem lub bóle brzucha nic miłego i ciężko później zasnąć wieczorem mi pomaga książka, nawet już nie patrzę na telefon bo bardziej wybudza.

f2w3gov37znp1hsr.png
 
Tak samo jak kawy a mimo to można w rozsądnych ilościach..
Tak tylko wypije się 3 filiżanki kawy do tego szklankę herbaty, która też ma kofeine i moim zdaniem za dużo robi się już tej spozywanej kofeiny. Poza tym moze utrudniac wchlanianie kwasu foliowego, który jest bardzo waży w 1 trymestrze więc po co ryzykować.
 
reklama
Właśnie się ogarnelam , ze mamy wątek o wizytach , na telefonie , nic a nic się nie wyswietla , badziewie .
Chyba lepiej na laptopie :)
Ogólnie miałam dziś super sen, śniło mi się, że miałam córeczkę, w sumie cały czas spała i tylko jadła pierś ,najlepsze było , że woziłam ją w wózku dla lalek mojej córki :D Ale cudownie było to poczuć chociażby przez sen

Dziewczyny macie jakies rowolucje ... ? Mam problem od paru dni , boli mnie brzuch rano i pod wieczór , jak boli tak zaraz muszę lecieć na kibelek , dziś rano też musiałam się zerwać z łóżka i lecieć . Nic takiego nie jem , myślałam może ze witaminy ... ? Co myślicie ?
 
Do góry