reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Mnie przeraża brak apetytu, już dwa kilogramy mam w dół, bo nie mogę jeść.. Sam zapach lodówki przyprawia mnie o zawrót głowy.. No i też macie tak, że wstajecie w nocy sikać? Ja pierwszy raz budzę się koło 1-2, a później koło 5-6.. Mam nadzieję, że to wszystko się jakoś unormuje, bo przez to, że jestem głodna, to cały dzień myślę o jedzeniu, a i tak nie mogę jeść, no i to jest błędne koło :)
 
reklama
Mnie przeraża brak apetytu, już dwa kilogramy mam w dół, bo nie mogę jeść.. Sam zapach lodówki przyprawia mnie o zawrót głowy.. No i też macie tak, że wstajecie w nocy sikać? Ja pierwszy raz budzę się koło 1-2, a później koło 5-6.. Mam nadzieję, że to wszystko się jakoś unormuje, bo przez to, że jestem głodna, to cały dzień myślę o jedzeniu, a i tak nie mogę jeść, no i to jest błędne koło :)

Ja przytyłam 2 kg [emoji6] tez wstaje siku w nocy ale ma szczęście apetyt mam tylko tyle Ze mam nudności i śpiąca ciagle jestem
 
Mnie przeraża brak apetytu, już dwa kilogramy mam w dół, bo nie mogę jeść.. Sam zapach lodówki przyprawia mnie o zawrót głowy.. No i też macie tak, że wstajecie w nocy sikać? Ja pierwszy raz budzę się koło 1-2, a później koło 5-6.. Mam nadzieję, że to wszystko się jakoś unormuje, bo przez to, że jestem głodna, to cały dzień myślę o jedzeniu, a i tak nie mogę jeść, no i to jest błędne koło :)
Ja po doświadczeniach poprzedniej ciąży- zatrzymywałam mocno wodę i puchłam staram się pic 3l wody dziennie, wiec siła rzeczy spędzam dużo czasu na sikaniu;)
Nie mam mdłości, wada na razie stoi.
W poprzedniej ciąży ruszyła do góry w 17 tygodniu.
 
Mnie przeraża brak apetytu, już dwa kilogramy mam w dół, bo nie mogę jeść.. Sam zapach lodówki przyprawia mnie o zawrót głowy.. No i też macie tak, że wstajecie w nocy sikać? Ja pierwszy raz budzę się koło 1-2, a później koło 5-6.. Mam nadzieję, że to wszystko się jakoś unormuje, bo przez to, że jestem głodna, to cały dzień myślę o jedzeniu, a i tak nie mogę jeść, no i to jest błędne koło :)
Ja niestety schudłam już 3 kg, ciągłe nudności, wymioty... Odrzuca mnie od mięsa, jajek a najgorsze jest to, że jestem ciągle głodna... mam nadzieję, że jakoś to przetrwam
 
Ja niestety schudłam już 3 kg, ciągłe nudności, wymioty... Odrzuca mnie od mięsa, jajek a najgorsze jest to, że jestem ciągle głodna... mam nadzieję, że jakoś to przetrwam
Ja na szczęście póki co nie wymiotuję, ale to ciągle uczucie głodu, podczas gdy nie da się jeść jest straszne.. mi co ciekawe najbardziej smakuje ketchup i pomidory :)!!! Przy synku mega smakował mi barszczyk, ale robiłam już dwa podejścia i nie mogę przełknąć, szok.. mam tylko nadzieję, że ciąża rozwija się prawidłowo, a nie mecze się tak bez powodu...
 
Ja na szczęście póki co nie wymiotuję, ale to ciągle uczucie głodu, podczas gdy nie da się jeść jest straszne.. mi co ciekawe najbardziej smakuje ketchup i pomidory :)!!! Przy synku mega smakował mi barszczyk, ale robiłam już dwa podejścia i nie mogę przełknąć, szok.. mam tylko nadzieję, że ciąża rozwija się prawidłowo, a nie mecze się tak bez powodu...
Zupa pomidorowa, i makaron z sosem pomidorowym smakuje mi jak nigdy!! Ja niestety już dwukrotnie zwymiotowałam w trakcie jazdy samochodem... Ale zdążyłam odkręcić szybkę mina mojego bezcenna
 
reklama
U mnie już mdłości odpuszczają czasem coś poczuje ale delikatnie. Brzuszek pobolewa po bokach a w nocy na szczęście sie nie budzę ;) polecane przez Was książki już mam w ulubionych i trzeba kupić ;) mąż niestety chory i mam nadzieję ze mnie nie zarazi. Pomidory i brzoskwinie to mogę jeść na okrągło i herbatkę z miodem i cytryną.
 
Do góry