reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Ja miesiączka 26.05 ;) czyli jeden termin ;) mam nadzieję że się uda do końca o będzie fajnie gdybyśmy w jednym czasie urodziły. Moja mama jak mnie rodziła spotkała się przed wjazdem na salę gdzie usypia Li do cesarki koleżankę która jechała na porodowke i mam z kolegą ta sama godzinę porodu ;) tzw bliźniaki astrale a to była mojej mamy koleżanka z szkoły średniej ;)
Ale super ja mam kolegę z jednego dnia ale godzina inna a jego mama jest teraz moja szefową a skąd jesteś?
 
reklama
Mi w 6 tyg 4 dni jeden Lekarz powiedział że 160 "na oko" i tak wpisał na opisie. Wczoraj 7 i 3 dni i 152 na min. Lekarz badał dosłownie 5 sekund :)
No to wszystko w normie :) ja mam w
Gratualcje :)
Dziewczyny a jak u Was z badaniem tętna? Lekarz mierzy ile jest czy tylko mowi ze jest bicie? Bo ja jak bylam na 1 wizycie to tylko powiedzial ze jest bicie. Pozniej mialam nadprogramową wizytę bo szlam po L4 i zbadal bylo 121. A pozniej jeszcze raz szlam na nadprogramową wizytę i w dodatku do innego lekarza to mowil ze jest bicie ale nie bedzie mierzyl ile dokladnie bo to jest szkodliwe dla plodu bo wytwarza sie szkodliwe pole magnetyczne. Byc moze zbada dopiero na tej wizycie planowanej. A jak u Was to wygląda?
No właśnie ja zrobilam niepotrzebnie nadprogramowa wizytę,bo już nie mogłam wytrzymać z ciekawości.dodam,że nie u mojego lekarza prowadzącego tylko w Lux med,gdzie mam dodatkową opiekę z pracy. Tam lekarka zrobila usg,opisała tętno 140 uderzeń na min oraz długość zarodka . 6 tydz i 5 dni. Niestety wszystko byłoby pięknie gdyby nie jej komentarz, że widok na usg jest niewyraźny jakis i ona sama nie wie,czy spowodowane to jest słabej jakości sprzętem,czy może cos sie zle rozwija...
 
Dziewczyny jestem po wizycie, tydz. 9 +1 mój żelek ma 2.41 cm i wszystko jak na razie bardzo dobrze, usg zgodne z terminem om. Termin na 9 marca.
IMG-20190806-WA0033.jpeg
 
Dziewczyny czy któraś z was miała lub ma plamienia? Ja byłam u ginekologa i dostałam duphaston, niby wszystko ok, ponoć to normalne, mam małego krwiaka ... Ale niepokoją mnie te plamienia, może pójdę do innego ginekologa...
 
Dziewczyny czy któraś z was miała lub ma plamienia? Ja byłam u ginekologa i dostałam duphaston, niby wszystko ok, ponoć to normalne, mam małego krwiaka ... Ale niepokoją mnie te plamienia, może pójdę do innego ginekologa...
Ja mam niestety normalne przy krwiaku niestety :( ale Leżenie i spokój wskazany :) też mam duphaston oraz luteinę i jest Oki :)
 
Ja mam wizytę w środę. Póki co raz tylko wymiotowalam A pamietam że w pierwszej ciąży to przez pierwsze miesiące po kilka razy dziennie. Waga stoi w miejscu a apetyt wrócił. Jadłam dziś lody z węglem aktywnym i dziwny smak ale smaczne. Takie z naszej lodziarni naturalne bez chemii.
Muszę zapytać mojego gina co myśli o noszeniu dziecka na rękach. Córka będzie miała teraz roczek i nie wyobrażam sobie jej nie nosić. Na szczęście tylko 8.5kg waży więc drobniutka jest.
Daj znać co powie lekarz na noszenie dziecka Ja też noszę moja ale ona to pulpet w czwartek będzie mieć 10 miesięcy a waży 12 kg [emoji15]
 
reklama
Do góry