reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

A ja się chyba będę żegnać bo mam coraz mniejsze przyrosty BETA HCG i źle to wygląda

Przyrost hormonu jest poniżej normy
Twój wynik przyrostu hormonu beta HCG jest nieprawidłowy.
Wynik poniżej normy może świadczyć o tym, że ciąża rozwija się nieprawidłowo.
Zalecamy konsultację z lekarzem i powtórne badanie przyrostu hormonu betaHCG za dwa dni.
Twój średni dwudniowy przyrost hormonu beta HCG to 48783 mlU/ml (25.9%).
Beta HCG powinien zwiększać się mniej więcej o 66% co 48h.


Wizytę mam w poniedziałek... a lekarz kazał mi mierzyć BETA HCG jestem zła bo sie teraz o wiele bardziej martwie
Nic się nie martw. Przy dużych wartościach beta wyhamowuje. Ona nie wzrasta książkowo. I u każdej kobiety zmienia się w innym stosunku .Nie sugeruj się tym. Ja w poniedziałek miałam bete 99 tyś. Dziś robilam powtórzenie,Ale nie mam wyników jeszcze. I jestem tez pewna,że przyrost będzie malutki. Poniedziałek to już lada moment,zobaczysz że będzie ok. Jestem pewna!
 
reklama
Melduję się po wizycie! Wszystko dobrze dzidzia pięknie rośnie. Termin na 21marca ale może to się jeszcze zmienić. Serduszko nawet słyszałam ❤ Jestem już umówiona na badania prenatalne na 09 września. Mam tylko małego krwiaczka niedaleko od dzidziusia i mam się oszczędzać i unikać noszenia córki. Ale ponoć nie groźny. Karta ciąży założona. Mimo że mam kartę grupy krwi to muszę robić dwa razy grupę krwi bo musi być na świeżo z tej ciąży ponoć takie są nowe wytyczne. Usg piersi mi zaliczy z czerwca.
W pierwszy dzien wiosny :D wspaniala data ja tez sie urodzilam 21 marca.
 
Nic się nie martw. Przy dużych wartościach beta wyhamowuje. Ona nie wzrasta książkowo. I u każdej kobiety zmienia się w innym stosunku .Nie sugeruj się tym. Ja w poniedziałek miałam bete 99 tyś. Dziś robilam powtórzenie,Ale nie mam wyników jeszcze. I jestem tez pewna,że przyrost będzie malutki. Poniedziałek to już lada moment,zobaczysz że będzie ok. Jestem pewna!
Od 6 tys. Beta potrzebuje Wiecej czasu na przyrost.. ja mialam w 6 tyg. Po trzech dniach dwukrotny przyrost i sie martwilam ale ginka mowi ze ok, ze nie ma sie co sugerowac kalulatorami bo nie jestesmy maszynami i.kazdy ma inaczej.
Co wiecej osiaga szczyt bodajze w 10 tyg a pozniej stopniowo spada.
 
A ja się chyba będę żegnać bo mam coraz mniejsze przyrosty BETA HCG i źle to wygląda

Przyrost hormonu jest poniżej normy
Twój wynik przyrostu hormonu beta HCG jest nieprawidłowy.
Wynik poniżej normy może świadczyć o tym, że ciąża rozwija się nieprawidłowo.
Zalecamy konsultację z lekarzem i powtórne badanie przyrostu hormonu betaHCG za dwa dni.
Twój średni dwudniowy przyrost hormonu beta HCG to 48783 mlU/ml (25.9%).
Beta HCG powinien zwiększać się mniej więcej o 66% co 48h.


Wizytę mam w poniedziałek... a lekarz kazał mi mierzyć BETA HCG jestem zła bo sie teraz o wiele bardziej martwie
A w jakim celu lekarz kazał badać? Miałaś już USG potwierdzające ciąże i dalej kazał sprawdzać? Ja w ogóle nie badam bety, więc nic nie podpowiem, ale beta na poczatku ciąży rośnie, a poźniej spada. Pojdz na wizytę i USG i sprawdz :*
 
reklama
Do góry