reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

reklama
Cześć dziewczyny, czy któraś z Was ma bardzo silne bóle brzucha? Mnie dzisiaj tak bardzo boli, że nie mogę sobie miejsca znaleźć, czy powinnam jechać do lekarza?
 
Cześć dziewczyny, czy któraś z Was ma bardzo silne bóle brzucha? Mnie dzisiaj tak bardzo boli, że nie mogę sobie miejsca znaleźć, czy powinnam jechać do lekarza?
Czytałam gdzieś, że jak bole maja takie nasilenie jak przy okresie to ok, ale jak silniejsze to lepiej do lekarza. Jak pojedziesz bedziesz spokojniejsza
 
A ja się chyba będę żegnać bo mam coraz mniejsze przyrosty BETA HCG i źle to wygląda

Przyrost hormonu jest poniżej normy
Twój wynik przyrostu hormonu beta HCG jest nieprawidłowy.
Wynik poniżej normy może świadczyć o tym, że ciąża rozwija się nieprawidłowo.
Zalecamy konsultację z lekarzem i powtórne badanie przyrostu hormonu betaHCG za dwa dni.
Twój średni dwudniowy przyrost hormonu beta HCG to 48783 mlU/ml (25.9%).
Beta HCG powinien zwiększać się mniej więcej o 66% co 48h.


Wizytę mam w poniedziałek... a lekarz kazał mi mierzyć BETA HCG jestem zła bo sie teraz o wiele bardziej martwie
A nie jest tak że przyrost bety maleje epozniei w ciąży? Dziewczyny kiedyś co pisaly.
 
Cześć dziewczyny, czy któraś z Was ma bardzo silne bóle brzucha? Mnie dzisiaj tak bardzo boli, że nie mogę sobie miejsca znaleźć, czy powinnam jechać do lekarza?
Pytanie jakie te bóle mnie boli niekiedy bardziej niż na okres ale są do odróżnienia, że się coś rozciąga kłuję, wczoraj mnie nawet jakby wzgorek lonowy bolal, jeżeli bile sa mocne I trwają cały dzień a bym jie zwlekala I jechała, chyba że chcesz spróbuj nospe jak noe pomoże jedz.
 
reklama
Do góry