reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Oczywiście, że ciąża to nie choroba, ale nie każdy może sobie w pracy siedzieć za biurkiem jak nauczyciele, większość osób stoi po 8 h w pracy i użera się z upierdliwymi klientami, którzy nie mają za grosz wyrozumiałości. Jak uważam, że jak lekarz od początku chce dać l4 to każdy ma do tego prawo żeby je wziąć. Ja wole siedzieć w domu, i zajmować się przy okazji moim synem niż siedzieć w pracy
 
reklama
Oczywiście, że ciąża to nie choroba, ale nie każdy może sobie w pracy siedzieć za biurkiem jak nauczyciele, większość osób stoi po 8 h w pracy i użera się z upierdliwymi klientami, którzy nie mają za grosz wyrozumiałości. Jak uważam, że jak lekarz od początku chce dać l4 to każdy ma do tego prawo żeby je wziąć. Ja wole siedzieć w domu, i zajmować się przy okazji moim synem niż siedzieć w pracy

Jeśli myślisz, ze nauczyciel siedzi 8h za biurkiem to nie masz pojęcia o tej pracy ;)
Poza tym akurat zawód nauczyciela jest nielicznym zawodem ze wskazaniami do l4 od samego początku ciąży właśnie ze względy na ryzyko chorób i ogromny stres. Może i wolisz siedzieć w domu ale to co kto woli wskazaniem do l4 nie jest. Potem nie ma die co dziwić ze na
Kobiety w ciąży krzywo się patrzy.
 
Szczerze?.. Aż się tego czytać nie da.. Sprzeczacie się która ma jaka pracę lub potępiacie się nawzajem o l4 aż mi brak słów naprawdę.. Miało być miło.. Sympatycznie.. Wspieranie się nawzajem a tu jad jad i jeszcze raz jad. Więc ja się z wami żegnam :)
 
@Renfrii
Ja 8 lat pracuje w szkole i nie siedzialam nigdy przy biurku.. :D biegasz jak szalona miedzy dziecmi od lawki do lawki.. pomagasz.. wskazujesz.. tlumaczysz.. nie ma siedzenia w tej pracy. No ale to temat na inny watek, bo to sa wlasnie mity o pracy nauczyciela.. rownie dobrze moglabym powiedziec ze praca w korporacji jest banalna bo siedzisz przy komputerze.. a wiadomo ze dopoki samemu sie nie doswiadczy to niewiele mozna powiedziec na dany temat:) a oceniac jest bardzo latwo.
 
Bedemama! Cudownie się czytało to co napisałaś :) aż mi się łezka w oku zakręciła ;) teściowa anioł!
Moja tez nie jest zła ale do anioła jej dużo brakuje
emoji23.png
emoji23.png

My mieszkamy z moja mama i nie chcemy budować. Szkoda nam kasy wolimy zwiedzać świat. Mamy całe piętro na ten moment kuchnie z salonem łazienkę i 2 pokoje za dwa lata podnosimy dom ale nic więcej ;)
Fajnie miec swoja mame pod reka:) ale moj maz raczej by nie wytrzymal ze swoja tesciowa ;) a jak twoj partner sie dogaduje z mama?
 
Fajnie miec swoja mame pod reka:) ale moj maz raczej by nie wytrzymal ze swoja tesciowa ;) a jak twoj partner sie dogaduje z mama?

Wiesz co raz jest lepiej a raz gorzej, czasem mam wrażenie, ze ja mam z tym większy problem niż on. Żyjemy praktycznie osobno bo wszystko mamy swoje. Gotujemy oddzielnie, mamy swoje liczniki, są dni, ze się w ogóle nie widujemy. Pewnie wolałby mieszkać sam ja zreszta tez ale patrząc na finansowa stronę to to nie ma najmniejszego sensu.
 
reklama
Dziewczyny czy macie bóle głowy ?
Ja ostatnio dostałam takiego bólu głowy że nie wiedziałam jak głowę ułożyć na poduszce, po ok 2 godz zasnęłam,obudziłam się już znacznie w lepszej formie.
Może macie sprawdzone sposoby na szybkie usmierzenie bólu, bo ja tabletek jakich kolejek unikam,choć wiem że paracetamol można zazyc.
 
Do góry