reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

reklama
Hej kochane. Jak się czujecie? Mnie coś zmulilo chwilowo. Jak wasza cera mnie okropnie sypie na dekoldzie twarzy jak na miesiączkę normalnie w nocy się budzę bo chodzę co chwila do toalety. Ledwo wstałam dziś mam jakieś takie dziwne zawroty glowy. Umylam sie i leze chwilę puki mała śpi no ale zaraz trzeba iść.


f2w3yx8ddfik96xs.png


klz9io4peyu1d27x.png
U mnie tak samo wysypało strasznie na dekolcie . Objawy minęły jedynie ból piersi pozostał .
 
Wiem, że ten temat już był ale nie mogę się dogrzebać. Ma ktoś detektor tętna Angeles Sounds JPD 100s? Od którego tygodnia slyszalyscie tętno?
Ja mam ten sam . W poprzedniej ciąży słyszałam ok 13 tygodnia (ale tez było ciężko znaleźć ) . W tej obecnie 10 tydzień i jeszcze nie usłyszałam serduszka .
 
Ja mam ten sam . W poprzedniej ciąży słyszałam ok 13 tygodnia (ale tez było ciężko znaleźć ) . W tej obecnie 10 tydzień i jeszcze nie usłyszałam serduszka .
To słabo :( ja właśnie jutro kończę 10 tydzień i myślałam nad kupnem bo stresuje się jakoś bardzo a prenatalne dopiero koło 10 września pewnie...
 
A czemu przez tyle czasu nie poszłaś sprawdzić ciąży? Ja bym nie wytrzymała :D zazdroszczę cierpliwości.
Mieszkam w Uk to pierwsze usg jest dopiero w 12 tygodniu . W pierwszej ciąży chodziłam prywatnie ale to nic nie zmieniało gdy tylko wyszłam z gabinetu chciałam wrócić na kolejne usg . Wiec teraz nie chodzę
 
Ja dzisiaj mialam sen. To przez Was dziewczyny :) gadamy o tych prenatalnych i nieswiadomie przezywam. Snilo mi sie, ze lekarz na moim usg liczyl paluszki i nagle zamarl i pokazal mi, ze czesc cialka dziecka jest znieksztalcona. Jakas masakra. Zaczelam sie stresowac :( Nie martwilam sie a teraz jak mam blizej usg to zaczynam sie stresowac. Dla zmiany tematu. Jaki sztyf lub dezodorant polecacie pod pachy jakis taki bardziej eko bez syfu w srodku? :)
 
reklama
Mieszkam w Uk to pierwsze usg jest dopiero w 12 tygodniu . W pierwszej ciąży chodziłam prywatnie ale to nic nie zmieniało gdy tylko wyszłam z gabinetu chciałam wrócić na kolejne usg . Wiec teraz nie chodzę
Rozumiem. My w Polsce tez chyba wiekszosc z nas chodzimy prywatnie. Ja to bym chyba umarła nie wiedząc co i jak hehe
 
Do góry