reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

reklama
Będę mama jak wizyta???
Dzieki kochana x
Musialam najpierw wrocic do domu i cos ugotowac, bo mam okropne mdlosci jak zglodnieje.
Dzidzia (sorry @agacior89 , to ostatni raz :D) ma juz 2.9cm, 9t4d, termin mam na 26 marca. Ogolnie to jestem zachwycona, bo znalazlam fajny osrodek poloznych, w ktorym maja swietny sprzet. Wszystko bylo pieknie widac, 2d, 3d, slyszalam bicie serca i dostalam plytke ze zdjeciami i filmem. Maluszek doslownie skalal w brzuchu.
Podpytalam tez polozna jak to jest z biciem serca, bo licze na dziewczynke a 189 daje mi nadzieje :D Powiedziala, ze slyszala o tej teorii, ale ona w praktyce sprawdza sie dopiero od 24 tygodnia ciazy.
20190826_181901.jpg
 
Dzieki kochana x
Musialam najpierw wrocic do domu i cos ugotowac, bo mam okropne mdlosci jak zglodnieje.
Dzidzia (sorry @agacior89 , to ostatni raz :D) ma juz 2.9cm, 9t4d, termin mam na 26 marca. Ogolnie to jestem zachwycona, bo znalazlam fajny osrodek poloznych, w ktorym maja swietny sprzet. Wszystko bylo pieknie widac, 2d, 3d, slyszalam bicie serca i dostalam plytke ze zdjeciami i filmem. Maluszek doslownie skalal w brzuchu.
Podpytalam tez polozna jak to jest z biciem serca, bo licze na dziewczynke a 189 daje mi nadzieje :D Powiedziala, ze slyszala o tej teorii, ale ona w praktyce sprawdza sie dopiero od 24 tygodnia ciazy.
Zobacz załącznik 1014708

Jaki sliczny maluszek cieszę się kochana że wszystko dobrze. Kiedy masz teraz wizytę mi według Usg pokazuje 28 marca ale ogólnie mam wpisane w książeczce na 1 kwietnia. Ja mam mieć nagrane na pendrive 23 września to już będzie 13 tydzień także może też po proszę o 3d to jakoś się płaci drożej?
 
Hej, wpadam z pytaniem o Wasze... Brzuchy :D macie już widoczne/powiększone? Wg OM mam dziś 13+1, a aktualnie nie mieszczę się w żadne jeansy... o_O w luźnej bluzce nie widać, ale przy obcislej sukience już od jakiegoś tygodnia zarysowuje mi się elegancki ciążowy brzuch... Na wadze od początku nie przytyłam nawet pół kilograma, więc to raczej nie od ciasteczek :p
Ma ktoś tak? Bo zaczynam wpadać w lekką paranoję, że to za szybko ;)
Ja jestem dzisiaj rowno w 12 tyg. I kolezanka z pracy zauwazyla w dosyc luznej sukience..
 
reklama
Ja jestem dzisiaj rowno w 12 tyg. I kolezanka z pracy zauwazyla w dosyc luznej sukience..
Jeśli to pierwsza ciąża, to może nie być nic widać nawet czasem do połowy ciąży. A jeśli kolejna, to ponoć szybko brzuch się zaokrągla. U mnie 11 tydzień i jeszcze nic nie widać, chyba, że są to wzdęcia po jedzeniu, to wtedy coś widać :)
 
Do góry