reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Tyle czekania i w końcu jest ten dzień... o 12:20 dziś prenatalne. Nie mogę się doczekać i tez bardzo się boje, nie wiem co tam się działo przez miesiąc z krwiakiem i dzieckiem, a brzuch często mnie bolał. Oby było ok, tak o tym marze... i żeby moc zacząć chodzić trochę i moc cokolwiek robić. Dam znać popołudniu, bo od lekarza jedziemy jeszcze na obiad do restauracji skoro już wyjdę z domu po miesiącu...
Trzymamy kciuki i czekamy na wieści!
:)
 
reklama
Byłam wczoraj na prenatalnym. Ogólnie wszystko ok, ale okazało się, że ciąża jest tydzień strasza! Lekarz obawiał się początkowo, że w związku z tym może być za późno na badanie, ale szczęśliwie jeszcze mógł odczytać. Teraz termin porodu mam na 26 lutego 2020, no ale zawsze mogę przenosić, więc jeśli się nie obrazicie zostanę z Wami :)
Dziecko jest duże, ma prawie 8 cm (7,9cm). Spodaziewam się, że będzie już całą ciążę większe, bo zarówno ja (183cm) jak i mąż jesteśmy wysocy i mieliśmy wysoką wagę urodzeniową. Mam nadzieję, że w czasie porodu nie będzie z tym większych problemów.
Wszystkie macie przed 13 a mi dokładnie wypadnie 13tc+2
f2w3yx8ddfik96xs.png


klz9io4peyu1d27x.png
Ja miałam w 13=6 i jeszcze dał radę odczytać :)
Dziewczyny czy u Was w ciąży żyły też staly się bardziej widoczne? Piersi i brzuch to wiadomo, ale chodzi mi o inne części ciała, np. ręce lub nogi... bo u mnie to masakra... nie są nabrzmiałe czy uwypuklone, tylko stały się jakoś tak mega widoczne na nogach i rekach właśnie...
Tak! szczewgólnie na łydkach. Zastanawiam sie, czy nie dorobię się żylaków. Czy macie jakies sprawdzone sposoby, żeby zminimalizować ryzyko wystąpienia żylaków?
 
Tyle czekania i w końcu jest ten dzień... o 12:20 dziś prenatalne. Nie mogę się doczekać i tez bardzo się boje, nie wiem co tam się działo przez miesiąc z krwiakiem i dzieckiem, a brzuch często mnie bolał. Oby było ok, tak o tym marze... i żeby moc zacząć chodzić trochę i moc cokolwiek robić. Dam znać popołudniu, bo od lekarza jedziemy jeszcze na obiad do restauracji skoro już wyjdę z domu po miesiącu...
trzymam mocno kciuki, mam nadzieję, że będziesz mogła już trochę aktywniej spędzać czas. Widziałam, że już nawet marzysz o sprzątaniu! :D
 
Już jestem pod gabinetem. Jeszcze najdłuższe 20min czekania. Oczywiście z tego stresu nie wzięłam żadnych dokumentów ani karty ciąży... nic. :/ potrzebna jest? Tyle dobrze, ze to w luxmedzie i tu jest taka elektroniczna karta ciąży, no ale ta swoją co mam od prywatnego lekarza pewnie tez powinnam mieć. Ale sierota ze mnie :/
 
Zawsze piłam wodę, bardzo rzadko słodkie napoje a od tygodnia wlewam w siebie tylko pepsi i kawę.. masakra jakaś. Muszę się opamietwc. I tylko czekolada i czipsy gdzie wcześniej też jakoś tego nie jadłam.
Ja znow zupki chińskie-.- gdzie nie jadalam tego kompletnie...bo forma fit itp...fit byl i sie zmyl☺dzizys..ponad rok pracy a po 3 miesiącach nogi cale w cellulicie -.-..no coz:Dtrzese sie jak galareta:D..ale po porodzie mooooze wroce do formy.Przy ciazach tylam ok 18kg..wiec teraz nie licze na mniej xd...ooo jak ja bym chciala kawy! A tu oooo odrzucilo mnie całkowicie-.-
 
Zawsze piłam wodę, bardzo rzadko słodkie napoje a od tygodnia wlewam w siebie tylko pepsi i kawę.. masakra jakaś. Muszę się opamietwc. I tylko czekolada i czipsy gdzie wcześniej też jakoś tego nie jadłam.
Ja znow zupki chińskie-.- gdzie nie jadalam tego kompletnie...bo forma fit itp...fit byl i sie zmyl☺dzizys..ponad rok pracy a po 3 miesiącach nogi cale w cellulicie -.-..no coz:Dtrzese sie jak galareta:D..ale po porodzie mooooze wroce do formy.Przy ciazach tylam ok 18kg..wiec teraz nie licze na mniej xd...ooo jak ja bym chciala kawy! A tu oooo odrzucilo mnie całkowicie-.-
Moje ćwiczenia, spacery, fit jedzenie też poszło w niepamięć. Celulit też mam, usiłuję go w każdy możliwy sposób zakryć. Ale teraz nie ma co się tym martwić :)
 
reklama
Do góry