reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

No hej, kamień z serca po tych prenatalnych. Cudowny widok. Moje dziecko chyba jest najbardziej ruchliwym dzieckiem na świecie! Haha cały czas tak brykało, ze szok. Machalo cały czas rączkami, nóżkami, np kładło się na brzuch i wypinalo pupę, a za chwile kic na plecy, tyle co fikołków zrobiło przy nas to szok. Widziałam jak buzie nawet otwiera i cały czas skakało i wierzgalo. Aż się dziwiłam, ze się nie meczy haha. Wszystko ok wg usg. Od główki do pupy ma już 7,56cm. Czy Wasze dziecko na prenatalnych tez tak szalało? :D nie jadłam nic słodkiego ani nic... ale byliśmy w szoku jak się rusza i takie piękne <3 a krwiaka nie było widać, wiec chyba zniknął :) spróbuje się powoli rozruszać, ale jeszcze 4go mam wizytę prywatnie u mojego gina i zobaczymy czy potwierdzi i oby mi leki w końcu zredukował. Ale dzisiaj szczęśliwy dzień :) w końcu... oby tak dalej.
Ciesze sie bardzo!! Moja dzidzia tak skakala na normalnym usg...:D az lekarz sie śmiał bo nie.mogl zmierzyc:D
 
reklama
Koszmar po prostu jestem niska a bez tego ruchu już mam +3kg odliczam do tego 23 września oby jakoś dotrwac córkę będę zaprowadzac do szkoły i będę leżeć tylko mi już jest ciężko ją mam 152 cm a już ważę 65,5 kg :( już mi jest ciężko... Ale co jak tylko coś robię to plamie
Ja mam 156 i przytylam juz ponad 6..nie martw sie
 
No hej, kamień z serca po tych prenatalnych. Cudowny widok. Moje dziecko chyba jest najbardziej ruchliwym dzieckiem na świecie! Haha cały czas tak brykało, ze szok. Machalo cały czas rączkami, nóżkami, np kładło się na brzuch i wypinalo pupę, a za chwile kic na plecy, tyle co fikołków zrobiło przy nas to szok. Widziałam jak buzie nawet otwiera i cały czas skakało i wierzgalo. Aż się dziwiłam, ze się nie meczy haha. Wszystko ok wg usg. Od główki do pupy ma już 7,56cm. Czy Wasze dziecko na prenatalnych tez tak szalało? :D nie jadłam nic słodkiego ani nic... ale byliśmy w szoku jak się rusza i takie piękne <3 a krwiaka nie było widać, wiec chyba zniknął :) spróbuje się powoli rozruszać, ale jeszcze 4go mam wizytę prywatnie u mojego gina i zobaczymy czy potwierdzi i oby mi leki w końcu zredukował. Ale dzisiaj szczęśliwy dzień :) w końcu... oby tak dalej.

Super że wszystko w porządku :biggrin2: a płeć poznałaś ?
 
Ja mam 156 i przytylam juz ponad 6..nie martw sie

Mnie przeraża to leżenie :( bo od tego leżenia to kręgosłup mnie boli było ok żadnych plamien po tej mojej wizycie tak się zrobiło :( sluz biały to cały czas mam teraz jajko do 23 września zniosę :( już będę się martwić czy aby wszystko ok.. Ehh

f2w3yx8ddfik96xs.png


klz9io4peyu1d27x.png
 
No hej, kamień z serca po tych prenatalnych. Cudowny widok. Moje dziecko chyba jest najbardziej ruchliwym dzieckiem na świecie! Haha cały czas tak brykało, ze szok. Machalo cały czas rączkami, nóżkami, np kładło się na brzuch i wypinalo pupę, a za chwile kic na plecy, tyle co fikołków zrobiło przy nas to szok. Widziałam jak buzie nawet otwiera i cały czas skakało i wierzgalo. Aż się dziwiłam, ze się nie meczy haha. Wszystko ok wg usg. Od główki do pupy ma już 7,56cm. Czy Wasze dziecko na prenatalnych tez tak szalało? :D nie jadłam nic słodkiego ani nic... ale byliśmy w szoku jak się rusza i takie piękne <3 a krwiaka nie było widać, wiec chyba zniknął :) spróbuje się powoli rozruszać, ale jeszcze 4go mam wizytę prywatnie u mojego gina i zobaczymy czy potwierdzi i oby mi leki w końcu zredukował. Ale dzisiaj szczęśliwy dzień :) w końcu... oby tak dalej.
Kamień z serca! To Twoja dzidzia też spora, nie mówił że ciąża może być starsza niż 13+1?
 
Mnie przeraża to leżenie :( bo od tego leżenia to kręgosłup mnie boli było ok żadnych plamien po tej mojej wizycie tak się zrobiło :( sluz biały to cały czas mam teraz jajko do 23 września zniosę :( już będę się martwić czy aby wszystko ok.. Ehh

f2w3yx8ddfik96xs.png


klz9io4peyu1d27x.png
No niestety, czasem trzeba swoje wylezec, a rodzina musi się zaangażować w zajęcia domowe j opieka nad pozostałymi dziećmi. Wiele dziewczyn z forum musiało trochę poleżeć, ja oglądałam swoje, Kamsi też bardzo długo leżała. Ale jak widać warto, lepiej nie ryzykować życia dziecka
 
reklama
Do góry