reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

reklama
Tak, to jest normalne, ja mam lekko żółty bo mam infekcje i biorę 3 dzień globulki.

A ja miałam w moczu coś tam mówił i jak sprawdzal 26 na wizycie mówil że czysto że tam już nic nie ma to mogły mi te pozostałości po prostu się oczyścić? Bo dziś już normalny biały śluz ale i tak pojadę zobaczyć maluszka czy ok z nim. Jadę jutro koło 13.
 
A ja miałam w moczu coś tam mówił i jak sprawdzal 26 na wizycie mówil że czysto że tam już nic nie ma to mogły mi te pozostałości po prostu się oczyścić? Bo dziś już normalny biały śluz ale i tak pojadę zobaczyć maluszka czy ok z nim. Jadę jutro koło 13.
Jedz sprawdź, ja miałam też infekcje moczowa dostalan ten antybiotyk na noc tylko i kazała trzymać cała noc, czyli wysikac się wieczorem i zażyć i jak na złość obudziłam się o 3 i trzymała do 5:45 więcej nie dałam... A teraz biorę globulki ale nie mam pod ręką i nie pamiętam nazw.
Co do twarzy i dekoldu też mu kaszka wyszła a na twarzy 3 trolle... Ale wychodzi dziewczyna nie wierzę w te przesady że dziewczyna odbiera urodę. Paznokcie mam ok, włosy też ładne, a z twarzą jak nie mam odpowiedniej pielęgnacji zawsze były problemy, kwasów stosować nie mogę ;(
 
Wątróbka w ciąży. Dziewczyny czy wątróbka w ciąży faktycznie moze zaszkodzić? Co jeśli zje sie troszkę raz na jak to mówią ruski rok;)?
 
Wątróbka w ciąży. Dziewczyny czy wątróbka w ciąży faktycznie moze zaszkodzić? Co jeśli zje sie troszkę raz na jak to mówią ruski rok;)?

Nie żałuj sobie. Wątróbka to nie trucizna, ma
Sporo witaminy A ale musiałbyś jej jeść naprawdę dużo.
Idę dzisiaj z TŻ nad basen, biorę fascynującą lekturę :D
IMG_4035.JPG
 
Wątróbka w ciąży. Dziewczyny czy wątróbka w ciąży faktycznie moze zaszkodzić? Co jeśli zje sie troszkę raz na jak to mówią ruski rok;)?
Ja zjadłam i to sporo w 6tc
Pozniej się naczytalam
A lekarz skierował, że mam się nie martwić tym bardziej że to wątróbka od kurczak z.hodowli wiejskiej. Nie ze sklepu gdzie sterydami pedzone są.zwierzeta. i bym musiała z 3 kg na raz wciągnąć A nie 2-3 szt.
 
Ja zjadłam i to sporo w 6tc
Pozniej się naczytalam
A lekarz skierował, że mam się nie martwić tym bardziej że to wątróbka od kurczak z.hodowli wiejskiej. Nie ze sklepu gdzie sterydami pedzone są.zwierzeta. i bym musiała z 3 kg na raz wciągnąć A nie 2-3 szt.
No właśnie jestesmy na wsi u przyszlych teściów i na obiad robią. To też drobiowa z własnego podwórka także bez chemii. I zaraz bedzie gotowa i zastanawiałam sie czy jeść ;)
 
reklama
Do góry