reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

@Dreamy i @m-madzix
A czy mialyscie duph. przepisany moze na plamienia ktore byly przed ciaza? Czy odkad go przyjmujecie zdarzaja sie czasem jeszze plamienia? U mnie miesiac bylo czysto a teraz na kilka dni przed data kiedy mialam powoli odstawiac to sie pojawily... Zazdroszcze wam ze jestescie w Polsce. Tu w Irlandii niby bylam w szpitalu na wizycie wlasnie po tych plamieniach ostatnio ale oni to wiadomo nawet nie uznaja zadnych lekow do 12 tyg wiec co do duphostonu nic mi nie powiedza.. ( tylko ze w Polsce lecza inaczej ) Na scanie nic niepokojacego nie widzialy co do tych plamien krore ostatnio wystapily.. Tylko tak mysle czy robiac go przez brzuch mozna to dobrze sprawdzic??
 
reklama
Hej dziewczyny, nie było mnie 2 tygodnie A tu masa wiadomości do nadrobienia:o
Jestem po wakacjach w Chorwacji,podroz znioslam nie najgorzej w pozycji pollezacej.
Ale same wakacje... Nie mogłam się doczekać powrotu. Ciężko znoszę upały,A tu w Polsce tak samo goraco. Czekam na ochlodzenie z utęsknieniem. A jak Wy znosicie upały?
Mam jeszcze pytanie do mam które biorą duphaston,bierzecie coś na wątrobę? Moje wyniki ALATu znacznie się pogorszyły .... wizytę mam we wtorek więc zapytam dr .co brać ale może Wy macie doświadczenia w tym temacie?
ja też kiepsko znoszę upały w tej ciąży...u nas na poddaszu jeste mega gorąco, także czekam na ochłodzenie:)w poprzedniej ciąży upały mi nic nie przeszkadzały, nordic walking po 12 km dziennie i super, a teraz dętka. każda ciąża inna:)
 
ja też kiepsko znoszę upały w tej ciąży...u nas na poddaszu jeste mega gorąco, także czekam na ochłodzenie:)w poprzedniej ciąży upały mi nic nie przeszkadzały, nordic walking po 12 km dziennie i super, a teraz dętka. każda ciąża inna:)
No dokladnie
Ja w poprzednich ciazach wulkan energii a teraz wejscie do sypialni po 11 schodach mega meczy
 
Dziewczyny, boli mnie podbrzusze, taki tępy ból, nie jakoś bardzo ale jednostajnie. Nie wiem, czy dlatego że od tego minimalnego plamienia na tym się skupiam czy coś się dzieje? Panikować? W czwartek usg było ok, boli od piątku ale też leżę i o tym myślę. Nudności cały czas...
 
@Ivve w Ty jestes w Irlandii z tego co kojarze.. Mialas robiony tylko scan czy juz morfologie itp. tez? :)
W piątek rano miałam scan to był równo 13 tydzień i tego samego dnia spotkanie z midwife i wtedy cały wywiad warzenie mierzenie właśnie morfologia i mocz. Za 3 tygodnie spowrotem do położnej będą wyniki i wtedy ta cała teczka gotowa już.
 
reklama
Dziewczyny, boli mnie podbrzusze, taki tępy ból, nie jakoś bardzo ale jednostajnie. Nie wiem, czy dlatego że od tego minimalnego plamienia na tym się skupiam czy coś się dzieje? Panikować? W czwartek usg było ok, boli od piątku ale też leżę i o tym myślę. Nudności cały czas...
Nospe weź
 
Do góry