reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

No ja myślałam że będzie łatwo, to nasza decyzją, nasze dziecko itd. O ile rodzina męża spoko, po jednym takim tekście odpuszczają, o tyle moja... No coś strasznego. Jakby jedyna i słuszna prawda leżała po ich stronie. "Nie zdziwię się, jak dziecko bedzie chore. Wtedy będziesz wiedziała że to Twoja wina za same myślenie że nie ochrzcisz"... CO???? Nigdy mnie tak nie wcięło.
To wasza decyzja i rodzina powinna to uszanować.i z tym się pogodzić No ale znając życie to jeśli ktoś nie robi tak jak ,,wszyscy,, to jest krytykowany ,zaczynają się głupie teksty i obgadywanie .
 
reklama
Dzisiaj byłam u lekarza z powodu delikatnych plamien, które pojawiły się dopiero w 14 Tc. Diagnoza: poronienie zagrażające- duphaston i leżenie.
Dbajcie o siebie dziewczyny, bo coś czuję, że to wszystko przez codzienna pracę i wieczne latanie ze szmata ile wlezie ( pedantyzm). I narobiłam.... A było jak z książki...
Także, sorry za słowo, ale mam zamiar mieć ujebane okna do samego marca, oby tylko mały dał radę. Pozdrawiam
Dbaj o siebie kochana wszystko na pewno będzie dobrze
 
Moje mądre ciotki takie wspanialomyslne. No mi się bardzo przykro zrobilo. Chyba nie będę wchodzić w dyskusję z nimi bo mnie jeszcze gorzej psychicznie wyniszcza . Może macie racje. Krótko i stanowczo uciac temat będzie najrozsadniej.
 
Moje mądre ciotki takie wspanialomyslne. No mi się bardzo przykro zrobilo. Chyba nie będę wchodzić w dyskusję z nimi bo mnie jeszcze gorzej psychicznie wyniszcza . Może macie racje. Krótko i stanowczo uciac temat będzie najrozsadniej.

Nie dyskutuj. Nie przegadasz, nie przekonasz.
Tylko się nadenerwujesz.
Zawsze mozna rzucic, ze nie mają obowiązku spotykac sie z takim nieochrzczonym, jeśli tak je to boli.
 
Hej dziewczyny. Ja mam dość dziwne pytanie
Czy jest tu jakaś dziewczyna, która nie chrzcila albo planuje nie chrzcic dziecka? Jestem wychowana w wierzę, moja rodzina jest wierzaca, ale ja nie planuje chrzcic dziecka. Czy któraś z Was była/jest w takiej sytuacji? Jak sobie poradzilyscie/ planujecie poradzić sobie z pytaniami, naleganiem i komentarzami rodziny? Ja już jestem straszona chorobami i problemami dziecka jeśli to nie ochrzcze.
Moja córka jest bez chrztu i następne dziecko również.Na naciskania że strony rodziny mowilam że to tylko i wyłącznie moja sprawa i nikomu nic do tego :).
 
Nie mam pojęcia, ja mam DV PI równo 1. A masz jeszcze zdjęcia przepływów tętnic macicznych?
Jak wejdziesz na stronę badaniaprenatalne.pl to tam są informacje o badaniu 11 - 14 są piękne zdjęcia z badań i tak po środku jest o przyplywach DV i jest zdjęcie prawidłowe przepływy, kliknij i wyskoczy zdjęcie podobne do twojego gdzie. A zdjęciu jest napisane DV PI 1, 23 :)
 
Dziewczyny a ja zadam pytanie z innej beczki: pracujecie czy jesteście na zwolnieniach lekarskich? Ja jeszcze pracuje ale przyznaję że coraz mi trudniej:) mam dość duży brzuszek i łapię zasapkę;)
Ja tez pracuję, ale powiem wam ze dojazdy w korkach rano i po poludniu na drugi koniec warszawy w ciazy bardziej mi dokuczaja niz normalnie. Wracam styrana i padnieta.
 
Pozwoliłam sobie kupić płaszczyk ❤
 

Załączniki

  • Screenshot_20190909-205315_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20190909-205315_Samsung Internet.jpg
    293 KB · Wyświetleń: 90
reklama
Do góry