reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

reklama
Dziewczyny jak problem z zaparciami i witaminą C to zróbcie sobie dwa w jednym - witamina C w proszku [emoji23] jak będzie za dużo to przeczyszcza [emoji23] a przynajmniej zawsze tak na mnie działała.

A tak na poważnie, przy zaparciach - poza śliwkami może jakiś delikatny masaż, jakis spacer, basen? Kiedyś miałam straszne straszne problemy, teraz wszystko jak w zegarku, nawet w ciąży.
 
Dziewczyny a ja z takim pytaniem. W jakiej postaci zjadacie rybki ? :) czy np takie puszkowe jak makrela w sosie pomidorowym lub oleju ? Czy raczej unikacie ? Wiem ze tunczyka lepiej spozywac jak najmniej lub wcale ale jak wlasnie z innymi rybkami?:)
 
Hej kochane bardzo się cieszę że wasze wizyty były udane i że z maluszkami jest wszystko dobrze :)

9 dni do wizyty :)

f2w3yx8ddfik96xs.png


klz9io4peyu1d27x.png
 
Dziewczyny czy macie jakieś rady na mdłości poranne? Nie ma dnia żebym nie wymiotowala... :/
Zaczyna się już drugi trymestr, ale niestety nic nie przechodzi :o
 
Dziewczyny a ja z takim pytaniem. W jakiej postaci zjadacie rybki ? :) czy np takie puszkowe jak makrela w sosie pomidorowym lub oleju ? Czy raczej unikacie ? Wiem ze tunczyka lepiej spozywac jak najmniej lub wcale ale jak wlasnie z innymi rybkami?:)

Ja głównie makrele w pomidorach, ale łososia tez jem mimo, ze się nie powinno. Tuńczyka tez mi się zdarzyło pare razy. Nie będę popadać w paranoje. Jem tez normalne smażone na patelni w bułce tartej czy z piekarnika. Ogólnie jemy dość dużo ryb. Śledzie, koreczki itp tez
 
Dziewczyny czy macie jakieś rady na mdłości poranne? Nie ma dnia żebym nie wymiotowala... :/
Zaczyna się już drugi trymestr, ale niestety nic nie przechodzi :o

Mi pomogła woda z cytryna migdały dużo leżenia grejfruty i codzienna kanapka z pomidorem.. Bo rano jak wstawalam żeby córkę do szkoły zaprowadzić to koszmar zawroty glowy i mdłości od rana że nie mogłam czasem jej śniadania zrobić bo musiałam się co chwila kłaść.. Koszmar
 
Dziewczyny jak problem z zaparciami i witaminą C to zróbcie sobie dwa w jednym - witamina C w proszku [emoji23] jak będzie za dużo to przeczyszcza [emoji23] a przynajmniej zawsze tak na mnie działała.

A tak na poważnie, przy zaparciach - poza śliwkami może jakiś delikatny masaż, jakis spacer, basen? Kiedyś miałam straszne straszne problemy, teraz wszystko jak w zegarku, nawet w ciąży.
No ale tak serio to chyba w ciąży tak nie można?
A może ten próg dozwolony się automatycznie zmienia i przeczyszczenie następuje szybciej? [emoji14]
Dziewczyny czy macie jakieś rady na mdłości poranne? Nie ma dnia żebym nie wymiotowala... :/
Zaczyna się już drugi trymestr, ale niestety nic nie przechodzi :o
Nie mam pojęcia, trzeba czekać, u mnie nadal całodobowe, choć nie, w nocy nieco lepiej [emoji12]
 
Wam też tak się różni z suwaczkiem to odliczanie?

f2w3yx8ddfik96xs.png


klz9io4peyu1d27x.png
 

Załączniki

  • Screenshot_20190914-205434.jpg
    Screenshot_20190914-205434.jpg
    142,7 KB · Wyświetleń: 76
reklama
Witajcie. Znowu dawno mnie nie bylo. Wczasuje sie w chorwacji. Podroz dwudniowa znioslam rewelacyjnie. Wszystkie dolegliwosci mi odeszly. Potrzebowalam urlopu chyba jak tlenu. Dzisiaj mam 13+5 i czuje sie poki co naprawde dobrze. Piersi bola,brzuch lekko wzdety. Troche wyglada jakbym sie mocniej przejadla szczegolnie w stroju kapielowym haha. Opalam się tak w normie,bez spiny,dosc krotko i szybko sie mecze. Powoli zaczynam cieszyc sie ciaza i mowic o niej bez obaw.Jak tam Wasze brzuszki? :)
Oo kochana tez odpoczywalam w chorwacjj miedzy 11 a 12 tygodniem. Obaw mialam duzo ale ginekolog pozwolila i bawilam sie wspaniale, Tobie tez tego zycze❤ odpoczywaj, relaksuj się i pływaj
 
Do góry