reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Dziewczyny przesłałam listę, którą zrobiła Aga do administratora myślę, że lada chwila watek będzie zamknięty. Jeśli kogoś pominęłyśmy z góry przepraszam, oczywiście będzie można dołączyć. Jeśli kogoś nie ma na liście to jeszcze może szybko się dopisać.
Też chciałabym się dopisać do listy

Dzisiaj był na badaniach prenatalnych z Om termin na 29.03.2020 natomiast z USG na 01.04.2020. Maluszek zdrowy choć malutki ma tylko 5 cm. Niby jestem teraz w 12tc + 2 a z USG wyszło że 11tc + 5. W środę robię test pappa. Oby wszystko było ok.
 
reklama
Dzieki dziewczyny. Dalej nie dowierzam, że będzie córka. Syn będzie złamany bo o siostrze nawet nie chciał słyszeć. Nastawiony jest na braciszka od poczatku :p
Co do imion to my nawet nie rozmawialiśmy do tej pory. Mój wybredny. Ciężko będzie wybrać.
Spojrzałam w kartę ciąży i malutka waży 163g tak chyba nawet dużo :D dziś mam 16w1d
 
Dziewczyny przesłałam listę, którą zrobiła Aga do administratora myślę, że lada chwila watek będzie zamknięty. Jeśli kogoś pominęłyśmy z góry przepraszam, oczywiście będzie można dołączyć. Jeśli kogoś nie ma na liście to jeszcze może szybko się dopisać.
A gdzie jest ta lista bo nie wiem czy jestem czy nie nie ma
 
Cały dzień co jakiś czas po lewej stronie obok kości biodrowej mnie kłuję. Nie jest to silny ból chwilą i cisza potem minie 30 min lub godzina i znowu sekundę zakluje i cisza. Od 2 dni jestem tak zmęczona że śpię do 11 30 pokrece się po domu i 16 muszę się przespać z godzine lub 2. Myślicie zemacica się rozrasta lub łożysko?
 
reklama
Cały dzień co jakiś czas po lewej stronie obok kości biodrowej mnie kłuję. Nie jest to silny ból chwilą i cisza potem minie 30 min lub godzina i znowu sekundę zakluje i cisza. Od 2 dni jestem tak zmęczona że śpię do 11 30 pokrece się po domu i 16 muszę się przespać z godzine lub 2. Myślicie zemacica się rozrasta lub łożysko?
Bardziej podejrzewalibym łożysko ...
Zabija cała energię
 
Do góry