reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Witajcie, wiem wcinam się ale jestem w 35 tc i widzę że pytacie się o detektor tętna. Ja osobiście sobie kupiłam i powiem wam że nie ma opcji nie znaleźć a ile razy mi to życie ratował to nie zaliczę :) więc jak ktoś ma chęć być spokojniejszym to zachęcam do kupna :)
Życzę wspaniałych 9 miesięcy :* mój syn miał być marcowy a zrobił się lutowy :)
 
reklama
Ja przeżyłam panikę w czwartek przez 3 minuty myślałam że dzidziuś nie żyje, mają bdb sprzęt i ostatnim razem od razu wyczuł i się dziwił a że tak silne a w czwartek mizia mizia i nic, inny detektor, ale kurcze.

Dziewczyny u nas horror, chyba pójdę na pogodynke mówiłam mojemu że zima przyjdzie wcześnie w tym roku, wokół nas już śnieg w górach, 3 stopnie na zewnątrz a tak przeszywajace powietrze ze się tylko pod kolderka chce zostać.
Dlatego ja sie niw skusze na ten detektor bo bym co chwile dzwoniła do mojego lekarza xd
 
Dzis na usg widzialam siusiaka :D 30 sierpnia na prwnatalnych lekarz powiedział ze na 90%chłopak i dzis siw potwierdziło...termin byl na 5 bo dzidzia szybko rosla teraz jest na 15 czyli na ten dzien co 1 usg bylo....dzisziulek idealnie rośnie co do dnia ostatniej@ martwilam siw bo dlugo mnie przeziebienie meczylo ale wsio ok:D
 
Ja juz po prenatalnych przeziernosc karkowa 1.1 dzieciak był grzeczny dał się zmierzyć ale pupy nie pokazał dowiemy się co tam ma dopiero za 3 tygodnie ryzyko zespołu downa 1:17 500 a pozostałe ryzyka powyżej 1:20 000 bardzo się cieszę! ! Bardzo się stresowałam a teraz pozostaje czekać aż zacznie się ruszać powodzenia wszystkim którzy jeszcze czekają na swoje wizyty! Wszystko będzie dobrze odpoczywajcie i dbajcie o siebie!
Super bardo się cieszę jak i reszta dziewczyn że wszystko jest ok ;)

@Inofs I jak dzisiaj?
 
Dlatego ja sie niw skusze na ten detektor bo bym co chwile dzwoniła do mojego lekarza xd
Wiesz co ja to pochwalam bo sama chciałam kupić, ale myśl, co chwilę coś kupować, inne moje koleżanki nie kupowały, i może zdrowsze były, tak jak pisałam z łzami w oczach wyszłam do łazienki wróciłam i okazało się że pecherz był pełny przez to nie mogła dzidzi znalesc była strasznie w prawym boku schowana. Czekam na ruchy, mam wrażenie że niekiedy coś czuję, więc czekam już na takie konkretne i będzie ok, jak będę nie pewna zawsze mogę do położnej podjechać i sprawdzi, czekam do polowkowych już nie długo i zobaczymy.
 
Wiesz co ja to pochwalam bo sama chciałam kupić, ale myśl, co chwilę coś kupować, inne moje koleżanki nie kupowały, i może zdrowsze były, tak jak pisałam z łzami w oczach wyszłam do łazienki wróciłam i okazało się że pecherz był pełny przez to nie mogła dzidzi znalesc była strasznie w prawym boku schowana. Czekam na ruchy, mam wrażenie że niekiedy coś czuję, więc czekam już na takie konkretne i będzie ok, jak będę nie pewna zawsze mogę do położnej podjechać i sprawdzi, czekam do polowkowych już nie długo i zobaczymy.
Ja bym sie wykonczyla nerwowo...ze raz tetno super raz za niskie....ehhh...ja tez czasem czuje....ale tylko czasem a kiedy polowkowe? Ja mam za miesiac
 
Ja bym sie wykonczyla nerwowo...ze raz tetno super raz za niskie....ehhh...ja tez czasem czuje....ale tylko czasem a kiedy polowkowe? Ja mam za miesiac
Dokładnie, ograniczam stres do minimum, może się mylę ale wydaje mi się taki mniejszy.
Polowkowe będę mieć między 18 a 20 tygodniem ciąży, czyli jak jestem teraz w 17tygodniu czyli 16 tydzień ciąży, to mniej więcej za 2 do 4 tygodni. Ja czekam na list ze szpitala z dokładną data przeważnie w 18+ wysyłają bo jakby była starsza ciąża to wola wcześniej żeby przyjechać a najwyżej powtórzyć.

Idę do lekarza zaraz o zwolnienie 50% trzymajcie kciuki ;)
 
Dokładnie, ograniczam stres do minimum, może się mylę ale wydaje mi się taki mniejszy.
Polowkowe będę mieć między 18 a 20 tygodniem ciąży, czyli jak jestem teraz w 17tygodniu czyli 16 tydzień ciąży, to mniej więcej za 2 do 4 tygodni. Ja czekam na list ze szpitala z dokładną data przeważnie w 18+ wysyłają bo jakby była starsza ciąża to wola wcześniej żeby przyjechać a najwyżej powtórzyć.

Idę do lekarza zaraz o zwolnienie 50% trzymajcie kciuki ;)
Da Ci ja jestem od poczatku ciazy na l4 ....odpoczniesz
 
reklama
Dziewczyny, mogę jeszcze dołączyć?

Czytam Was od kilku tygodni, ale dopiero wizja zamknięcia grupy dla podglądaczy zmobilizowała mnie do założenia konta :)

Mam 37 lat i mam już dwie córki - 12 i 11 lat.
Teraz ze względu na stres związany z moim wiekiem zrobiłam sanco i wiem, że będzie chłopiec :)
 
Do góry