reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Ja jestem od dzisiaj na L4 i cały czas walczę z wyrzutmi sumienia... Ale zatoki mam zawalone co chwilę albo dreszcze albo gorąco, totalnie mnie rozkłada, jak byłam sama to takie sytuacje olewalam ale w obecnej sytuacji niech się na mnie złoszcza czy obgaduja małe najważniejsze [emoji3526] za jakiś czas się przyzwyczaje a dzieci szczęśliwe że do świetlicy nie muszą.

Tylko i tak muszę dzieciaki zaprowadzac i odbierać mam nadzieję że uda mi się wykurowac pomimo tych wędrówek
Dbaj o siebie :) Odpoczywaj :) Jesteśmy ważniejsze z naszymi maluchami od systemu :) Lekarz zalecił Ci coś, czy natura 100%?
 
reklama
ja jak tylko się dowiedziałam ze jestem w ciąży to dostałam L4 ale u mnie praca zmianowa na noce min i do tego dzwiganie.. wiec nawet chwili się nie zastanawiałam. Nie ma co się przejmować że będą gadać czy coś.. Jeszcze się taki nie urodził co by każdemu dogodził..
Taki detektor tętna pewnie jest ok. ale jak ktoś ma słabe nerwy to może lepiej się nie narażać na dodatkowe stresy.. ja nie zakupię. bo bym nic nie robiła tylko słuchała serduszka.
też miałam już 3 badania krwi i te wszystkie inne badania moja mama zdziwiona..bo jak ona rodziła to tego nie było..usg raz na jakiś czas i te inne badania to tylko po 35 roku życia..ale teraz to dla bezpieczeństwa i ewentualnego wykrycia nieprawidłowości .. mnie się podniosło TSH i dostałam tabletki a takto bym np w ogole nie wiedziała.. po to są badania. :)

Infos trzymam kciuki żeby było Dobrze! lekarze są dziwni..zamiast uspokoić Przyszłą Mamę to robią na przekór i nie chcą dać pewności że jest wszystko wporzadku. spokój Mamy = spokój dziecka
 
Hej no u mnie szpital córka chora a do lekarza do piero jutro na 15 podobno u nas jakiś 2irus anginy całe szczęście że nie ma wychowawcy i mają zastępstwa i już ma trochę zaliczeń z kartkówek itd ostatnio wiało to Pani ich od wf w krutkich spodenkach bluzkach na stadion i kazała biegać wiało i Pani od wf też chora także ładnie :)

Pies skończył te tabletki bierze krople także pojadę z nim gdzieś za tydzień do kontroli bo po prostu nie mam jak mała z gorączka...

6 dni do wizyty i nagrywany i robimy 3d:)


f2w3yx8ddfik96xs.png


klz9io4peyu1d27x.png
 
Was też tak po bolewa brzuch?

W czym prałyście ciuszki ja z córką to w Loveli nie wiem czy teraz polecacie coś innego?


f2w3yx8ddfik96xs.png


klz9io4peyu1d27x.png
 

Załączniki

  • IMG_20190917_114309.jpg
    IMG_20190917_114309.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 80
Postawiłam teraz troszkę na używane ciuszki szczególnie takie malutkie bo cora była malutka miałam 52 cm także podejrzewam że teraz też :) z córką wszystko nowe i powiem wam że potem wszystko oddałam za bezcen :)

Oczywiście sporo lat minęło także łóżeczko wózek trzeba się zaopatrzyć tutaj chyba nowe bo planujemy jeszcze dzieci także się nie zmarnuja:) i tym razem ubranka zostawiam


f2w3yx8ddfik96xs.png


klz9io4peyu1d27x.png
 
Ja przeżyłam panikę w czwartek przez 3 minuty myślałam że dzidziuś nie żyje, mają bdb sprzęt i ostatnim razem od razu wyczuł i się dziwił a że tak silne a w czwartek mizia mizia i nic, inny detektor, ale kurcze.

Dziewczyny u nas horror, chyba pójdę na pogodynke mówiłam mojemu że zima przyjdzie wcześnie w tym roku, wokół nas już śnieg w górach, 3 stopnie na zewnątrz a tak przeszywajace powietrze ze się tylko pod kolderka chce zostać.
Pokaz zdjecie jak za oknem :)
Dziewczyny, mogę jeszcze dołączyć?

Czytam Was od kilku tygodni, ale dopiero wizja zamknięcia grupy dla podglądaczy zmobilizowała mnie do założenia konta :)

Mam 37 lat i mam już dwie córki - 12 i 11 lat.
Teraz ze względu na stres związany z moim wiekiem zrobiłam sanco i wiem, że będzie chłopiec :)
Super, gratuluje chlopca :) jak na razie malo jest marcowych dziewczynek.
 
Będęmama wiesz co ja też podejrzewam że chłopiec ale ostatnio zauważyłam że zrobiły mi się boczki tak jak z córką miałam i trochę zaczęłam jeść słodyczy trochę to mało powiedziane hahah kupiłam mała paczkę żelek harbio i zjadłam wszystkie wczoraj cała miskę malin z cukrem haha


f2w3yx8ddfik96xs.png


klz9io4peyu1d27x.png
 
Będęmama wiesz co ja też podejrzewam że chłopiec ale ostatnio zauważyłam że zrobiły mi się boczki tak jak z córką miałam i trochę zaczęłam jeść słodyczy trochę to mało powiedziane hahah kupiłam mała paczkę żelek harbio i zjadłam wszystkie wczoraj cała miskę malin z cukrem haha


f2w3yx8ddfik96xs.png


klz9io4peyu1d27x.png
Mnie tam w obu ciążach z chłopakami ciągnęło do słodkiego [emoji6]

Teraz nie wiem co mam ale narazie na większość słodyczy patrzeć nie mogę [emoji12]

Matko ale Ty działasz z zaopatrzeniem [emoji6]
 
reklama
Mnie tam w obu ciążach z chłopakami ciągnęło do słodkiego [emoji6]

Teraz nie wiem co mam ale narazie na większość słodyczy patrzeć nie mogę [emoji12]

Matko ale Ty działasz z zaopatrzeniem [emoji6]

A to używane muszę wyprać większość takich na 52 56 także z nowym to będę kupować na 62 :)

Ja z córką w 6 miesiącu dostałam krwawienia zabrali mnie do szpitala i pamiętam nie miałam nic i prosiłam żeby jak najdłużej utrzymali i utrzymali leżalam sporo czasu potem w domu też i to był koszmar bo wszystko trzeba było zamawiać na szybko prosić o pomoc w wypraniu i prasowania ciuszków także tym razem będę przygotowana w grudniu myślę za zamówimy łóżeczko komode wózek i zaczne kupować kosmetyki pampersy smoczki butelki kocyki pieluszki itd zostanie tylko jeszcze dokupić troszkę ciuszków :)


f2w3yx8ddfik96xs.png


klz9io4peyu1d27x.png
 
Do góry