reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Ja za miesiac zaczne już robic zakupy....jak potwierdzi plec na polowkowym usg:D zeby nie bylo niespodzianek...lozeczko mam juz wypatrzone..na allegro sa piekne zestawy z posciela..komodami..i wgl..za fajne pieniazki..:)
 
reklama
Będęmama wiesz co ja też podejrzewam że chłopiec ale ostatnio zauważyłam że zrobiły mi się boczki tak jak z córką miałam i trochę zaczęłam jeść słodyczy trochę to mało powiedziane hahah kupiłam mała paczkę żelek harbio i zjadłam wszystkie wczoraj cała miskę malin z cukrem haha


f2w3yx8ddfik96xs.png


klz9io4peyu1d27x.png
Bedzie chlopak :)

A to używane muszę wyprać większość takich na 52 56 także z nowym to będę kupować na 62 :)

Ja z córką w 6 miesiącu dostałam krwawienia zabrali mnie do szpitala i pamiętam nie miałam nic i prosiłam żeby jak najdłużej utrzymali i utrzymali leżalam sporo czasu potem w domu też i to był koszmar bo wszystko trzeba było zamawiać na szybko prosić o pomoc w wypraniu i prasowania ciuszków także tym razem będę przygotowana w grudniu myślę za zamówimy łóżeczko komode wózek i zaczne kupować kosmetyki pampersy smoczki butelki kocyki pieluszki itd zostanie tylko jeszcze dokupić troszkę ciuszków :)


f2w3yx8ddfik96xs.png


klz9io4peyu1d27x.png

Ja z synkiem czekalam bardzo dlugo z zakupami i przygotowaniem pokoju, potem juz sil na to nie mialam... teraz czekam do usg 7 pazdziernika i jak dowiem sie jaka plec to zaczynam robic zakupy i malowac pokoj :)

Jestem w Norwegii, to nie uznają zwolnienia dostałam zwolnienie 40% czyli 4.5 h dziennie będę pracowac... Na 3 tyg, później będziemy sprawdzać jak się będę czuć, czy tyle narazie wystarczy czy coś mniej.
40% to i tak fajnie. Ja w poprzedniej ciazy nie dostalam nic mimo zlego samopoczucia i ciaglych wymiotow. Z tym, ze u mnie byla praca biurowa.
Zobacz załącznik 1023401
U mnie będzie dziewczynka ;) ranek że stacji musiałam jeszcze tankowac brrr...
Wow, przepieknie! Czemu akurat Norwegia?

Cześć jestem tutaj nowa :) mam termin na 26 marca 2020 :) przepraszam ale nie jestem w stanie przeczytać wszystkich postów tutaj :D
Witaj, też mam termin na 26 marca :D
I ja tez 26 :) musimy zaczac obstawiac ktora sie pierwsza rozpakuje :)
 
Ja tez mam problem z kosmowka. Ma czas żeby się podnieść do 26tc jak się nie podniesie to cc i wtedy na pewno nie będę marcowka :(
 
Cześć dziewczyny! Czy mogę do Was dołączyć? Śledzę Wasze wpisy już od lipca, jednak do tej pory nie miałam odwagi na ujawnienie się. Początki ciąży były u mnie ciężkie, pełne niepokoju i obaw, ale teraz widać już światełko w tunelu:)
Który tydzień?:) juz po prenatalnych?
 
reklama
Tak. Lekarz stwierdził, że jemu "podoba się ta ciąża" :) NT 1.5, obecna kość nosowa, wszystkie kończyny i narządy, które można zobaczyć na usg na tym etapie ciąży.
 
Do góry