reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

reklama
Już myślałam że jestem jedyną! Tylko moje rekordy to 3 w nocy. Budzę się idę do wc i nie zasnę póki nie zjem bo ssie i już nie ma mocnych.. :D
Z tym zwolnieniem to słabo.. Bo pracę fizyczne stanie albo chodzenie dłuższy czas to nic dobrego bo boli kręgosłup i w ogóle szybciej się meczymy..
Idziemy z Moim na wesele teraz w sobotę.. macie sposób żeby przetrwać noc ? :)
Kawa z jednej łyżeczki parzona, i dzięki temu wypiłam trzy ;) wytrzymałam do 3 ;)
 
Czy takie filmiki was motywuja..mnie zastanawia..czy takie cos dzieje sie naprawde(mimo ze sama lubie porzadek) czy to jest tylko pod oglądalność nagrywane

Patrzac tez na inne filmiki tej dziewczyny
 
Kawa z jednej łyżeczki parzona, i dzięki temu wypiłam trzy ;) wytrzymałam do 3 ;)
Do trzeciej to mi dobrze by było:) będzie trzeba ogarnąć sytuację bo przychodzi 23 A ja już ledwo patrzę na oczy :D
Ja zgubilam 20kg....i sie nacieszylam 4miesiace..i bach...ciaza:D..ale chetnie pomoge w planowaniu treningow..cwiczeniach...ktore kazdy dostosuje do siebie:D bedzie super:D będziemy wrzucaly swoje przemiany..chodakowska sie schowa.....zrobimy beznej mega progres i bedzie hajs xd...:D
Ja też schudlam prawie 20 jakoś w marcu osiągnąłem to co chciałam A za chwilę moment zaszłam w ciążę Ale u mnie to był zabieg celowy bo sie staraliśmy długoo zebym zaszla w ciaze..
 
Do trzeciej to mi dobrze by było:) będzie trzeba ogarnąć sytuację bo przychodzi 23 A ja już ledwo patrzę na oczy :D

Ja też schudlam prawie 20 jakoś w marcu osiągnąłem to co chciałam A za chwilę moment zaszłam w ciążę Ale u mnie to był zabieg celowy bo sie staraliśmy długoo zebym zaszla w ciaze..
Super! Mam nadzieje ze starczy nam chęci by to powtorzyc:D
 
Bedzie trzeba ;) podobno przy Dziecku się cHudnie jak sie karmi piersia (tak czytalam) ale jakos mi sie wierzyc nie chce i wiem ze bede musiala wykonac duzo pracy zeby wrocic do stanu sprzed ciazy. :) jestem bardzo szczesliwa ze w koncu sie udalo i teraz tylko na tym sie skupiam :) a reszta sama sie ulozy ;)
 
Czy takie filmiki was motywuja..mnie zastanawia..czy takie cos dzieje sie naprawde(mimo ze sama lubie porzadek) czy to jest tylko pod oglądalność nagrywane

Patrzac tez na inne filmiki tej dziewczyny
Ja myślę że jak w końcu bede miała swój dom i po swojemu wszystko zorganizowane to prędzej, ale jak się tulam od 19 roku życia, pierw Kraków studia, później praca i mieszkanie w Krakowie, teraz Norwegia później od maja pewnie z rok pomieszkam z rodzicami zanim się wprowadzimy do siebie to chwilę zejdzie. Ale właśnie jiz teraz planuje żeby wszystko było jak najbardziej funkcjonalne. Z tego też powodu nasz dom ma 105m2 bo im więcej tym więcej do sprzątania, a mąż będzie potrzebował budynek mały dodatkowy na rzeczy firmowe więc jakieś pierdolki, rowery stare zabawki itd to będę tam pakować, a przede wszystkim nie kupować dziecku zabawek dużo, bo mam dwie kolezanki które jedna kupuje prawie coś co tydzień i ma cały dom zagracony a druga mieszkanie 62m, dwójka dzieci i wszystko w porządku...
 
Bedzie trzeba ;) podobno przy Dziecku się cHudnie jak sie karmi piersia (tak czytalam) ale jakos mi sie wierzyc nie chce i wiem ze bede musiala wykonac duzo pracy zeby wrocic do stanu sprzed ciazy. :) jestem bardzo szczesliwa ze w koncu sie udalo i teraz tylko na tym sie skupiam :) a reszta sama sie ulozy ;)
Kuzynka męża mi powiedziała tak, 2 dzieci ciąża idealna i chłopczyk I dziewczynka i straciła wszystko po ciąży karmula piersią, 3 dziecko wymiotowala jak kot przytula tylko 10kg ale nie mogła karmić piersią i 3 rok męczy się z zrzucenie, może coś w tym być.
 
reklama
Do dziewczyn co już mają dzieci, jakie macie podejście do szummisiow? Bo moja kumpela bardzo chwali od początku od nas dostała na babyshower I dziecko bez niego obejść się nie może a ma ponad 3 lata i jak ją coś boli to leci szumis szumis, a kuzynka przerzucila się z suszarki w telefonie jak jej kupiłam szummisia bo nie mogłam patrzeć jak kladla telefon przy główce dziecka z suszarka (chodziło mi o fale, że to nie zdrowe) ale nie zadziałało.
 
Do góry