reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

reklama
@Inofs nie panikuj. Wiesz, ze masz krwiaka i dlatego moze bardziej jestes wyczulona na jakiekolwiek objawy. Podswiadomosc czasami tez moze platac figle. Bardzo cie boli czy tylko cmi? Zauwazylas, ze krwawisz wiecej?
 
@Inofs wczoraj nie też bardzo bolało, jak chodziłam dziaj w pracy też cnilo jak leże jest ok, dużo dziewczyn się skarżyło od wczoraj może zmiana ciśnienia lub coś.
 
Przy krwiaku brzuch niestety boli, trzeba się przyzwyczaić, czasem nawet mocno jak u mnie od 3 dni.

No właśnie tak się zastanawiam, czy to, że mnie tyle tygodni bolał ma związek z krwiakiem? Ale jeśli nie było go widać w piątek na usg (mailam i wewnętrzne i przez brzuch) to raczej by związku nie było? Bo chyba niemożliwe by lekarz nie zauważyl?
 
No właśnie tak się zastanawiam, czy to, że mnie tyle tygodni bolał ma związek z krwiakiem? Ale jeśli nie było go widać w piątek na usg (mailam i wewnętrzne i przez brzuch) to raczej by związku nie było? Bo chyba niemożliwe by lekarz nie zauważyl?
Chyba nie. Jeśli nie było krwiaka, to krwawienie było pewnie z innego powodu i ono spowodował utworzenie się krwiaka, tak było tez u mnie. Teraz to rzeczywiście mam krwawienie z krwiaka, ale mam go już od kilku tygodni.
 
reklama
Która z dziewczyn nie widzi forum zamknietego? Napiszcie pod tym posten, okazuje się że mimo iż ja i Anita jesteśmy administratowrami to nie mogę was dodawać, trzeba wysłać do Admina.
 
Do góry