reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Ja mam od czasu do czasu bole jak by w szyjce ,takie kłucie, wczoraj się zastanawiałam dlaczego już mnie nie pobolewaja i nie ciągną boki tylko właśnie takie coś od środka i mam wrażenie że już dzidziuś może coś naciskać bo zdarza mi się,że od środka coś poboli
 
reklama
Mnie też brzuch boli. Moja roczna córeczka nie chodzi więc.... Jest co dzwigac. Mam nadzieję że najgorsze już za mną. I jakby się się miało coś złego stać to już by się wydarzyło. Poza tym jest co robić i mniej czasu na odpoczynek.
 
Mi też się wydaje ze brzuch może mnie czasem boleć z noszenia córki co prawda córka już chodzi ale czasem nie ma wyjscia
Mnie też brzuch boli. Moja roczna córeczka nie chodzi więc.... Jest co dzwigac. Mam nadzieję że najgorsze już za mną. I jakby się się miało coś złego stać to już by się wydarzyło. Poza tym jest co robić i mniej czasu na odpoczynek.
 
reklama
Do góry