reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Brzuch czasm twardnieje bardziej martwię się bólem krocza nawet jak nogi chce podnieść wyżej to ból nasila się przy wstawaniu jak kaczak chodzę

To może jak się bardzo martwisz to jak możesz to załatw sobie ta wcześniejsza wizytę. Ja bardiej miałam takie uczucie rozpychania w pochwie... jak by dziecko miało zaraz wyjsc... ale po odpoczynku przechodziło....
Albo zadzwoń do gina i spytaj czy to normalne i czy zapisać się wcześniej na wizytę czy poczekać do środy.
 
reklama
Brzuch czasm twardnieje bardziej martwię się bólem krocza nawet jak nogi chce podnieść wyżej to ból nasila się przy wstawaniu jak kaczak chodzę
Ja mam skurcze nom stóp jak dwa dni trochę posprzatalam w domu i byłam w sklepie to miałam ich z 30.. Wczoraj polegiwalam i było ich około 15 więc luz ale 20 mam wizytę mam nadzieję że wszystko ok.. Krocze mnie 2 dni bolało bardzo właśnie bo sprzątaniu też już myślałam żeby jechać na izbę bo tu bóle tu skurcze tu klucie.. Ale jakoś dzisiaj się pewniej czuje. Nie wiem co Ci poradzić jeśli się martwisz to jedz dzisiaj jeśli masz taką możliwość :) tym.bardziej że już od dawna Cię boli..
 
Dziewczyny doradźcie, wczoraj byłam u gina z częściowym wymazem z pochwy, wyszedł candida dość liczny. Dostałam nystatyne bo na Macmiror mam uczulenie.
Dzisiaj mam resztę posiewu w którym wyszło to co na zdjęciu. Wiecie może czy w przypadku pojedynczych bakterii tez się leczy? Zastanawiam się cyz mogę poczekać do kolejnej wizyty czy znów muszę pędzić....
IMG_9052.JPG
 
A nie możesz zadzwonić? Zapytać? Ja jak robiłam posiew to wyszły mi bojedyncze gram dodatnie i nawet nie robili antybiogramu bo to znaczy że flora fizjologiczna że te balretoe występują w małej ilości i to norma. Jak Ci zrobili antybiogram to widocznie to nie jest normalne i powinnaś leczyć. Zadzwoń do ginekologa
 
Pojedyncze to dobrze że nie liczne ale bakterie niestety rozprzestrzeniaja się szybko a jeśli przyjmujesz niastyte to florę masz teraz osłabiona i może sobie nie poradzić z bakteriami sama
 
reklama
Do góry