reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Jeśli chcesz to mogę Ci dać namiar na tą Panią, taki ochraniacz z 6 poduszeczek bodajże 85 zł, na Allegro jest chyba podobnie. [emoji12]
Ja jestem bardzo zadowolona także polecam [emoji23]
Dziękuję, ale coś popatrzę na allegro. Może mąż mi coś też podpowie, ale pewnie nie będzie tym zainteresowany. Jedyne co wybrał(za moją zgodą ) to wózek, bo ten który ja wybrałam, skończyła się aukcja i znalazł inny 😂😂😂
 
reklama
Dziękuję, ale coś popatrzę na allegro. Może mąż mi coś też podpowie, ale pewnie nie będzie tym zainteresowany. Jedyne co wybrał(za moją zgodą ) to wózek, bo ten który ja wybrałam, skończyła się aukcja i znalazł inny [emoji23][emoji23][emoji23]
Spoko [emoji16]
No faceci chyba z reguły są mniej zainteresowani takimi tematami [emoji12]
Ale wózek też chętnie wybierał [emoji16]
Ty masz termin na 1 połowę marca, prawda? Powiedz mi kupowałaś jakiś śpiworek czy kombinezon? Bo ja właśnie mam dylemat..
 
Myśle, że na marzec/ początek kwietnia przyda się jakiś kombinezon na wyjście ze szpitala i te pierwsze średnio wiosenne tygodnie, ja mam z h&m 56 (podobno h&m ma zawyżone rozmiary, więc nawet jak będzie długa Dzidzia to ponosi), w Lidlu są teraz online przecenione, tylko na paczkę z ciuszkami czekam już 2 tyg...
 
Spoko [emoji16]
No faceci chyba z reguły są mniej zainteresowani takimi tematami [emoji12]
Ale wózek też chętnie wybierał [emoji16]
Ty masz termin na 1 połowę marca, prawda? Powiedz mi kupowałaś jakiś śpiworek czy kombinezon? Bo ja właśnie mam dylemat..
Tak, ja mam na 9 marca. Na razie nie kupowałam nic takiego. Mam pajacyk z tego minky i koleżanka ma mi dać kombinezonik to nie będę kupować raczej. Ale chce kupić coś w stylu spiworko kocyka do fotelika. Myślę, ze do wózka też się nada ;)
 
Hej Dziewczyny, jestem w 33 tc ciąży. Całą znoszę generalnie super, bez problemów. Jednak drugi raz w tym miesiącu powtarza się sytuacja, że pod wieczór czuje się wyraźnie, taka zmęczona, bez apatytu, lekko zaniepokojona budzie w nocy idę do łazienki oblewa mnie straszny pot i uczucie gorąca po czym oddaje stolec zwracam dwa razy to co ostatnio zjadłam i idę spać z powrotem. Jestem tym zaniepokojona, bo sytuacja zdarzyła się drugi raz w odstępstwie 3 tygodni... Wymioty na tym etapie ciąży wydają mi się dziwne. Nie towarzyszy temu gorączka tylko właśnie to straszne uczucie gorąca. Czy któraś może miała taką dziwną przypadłość? 😞
 
Hej Dziewczyny, jestem w 33 tc ciąży. Całą znoszę generalnie super, bez problemów. Jednak drugi raz w tym miesiącu powtarza się sytuacja, że pod wieczór czuje się wyraźnie, taka zmęczona, bez apatytu, lekko zaniepokojona budzie w nocy idę do łazienki oblewa mnie straszny pot i uczucie gorąca po czym oddaje stolec zwracam dwa razy to co ostatnio zjadłam i idę spać z powrotem. Jestem tym zaniepokojona, bo sytuacja zdarzyła się drugi raz w odstępstwie 3 tygodni... Wymioty na tym etapie ciąży wydają mi się dziwne. Nie towarzyszy temu gorączka tylko właśnie to straszne uczucie gorąca. Czy któraś może miała taką dziwną przypadłość? 😞
Idź lepiej do lekarza. W 3 trymestrze nie powinno być raczej wymiotow.
 
Hej. Wy też macie czasami taki nastrój, że lepiej nie mówić? Zaczęło się od tego wczoraj, że znalazłam swój wymarzony ochraniacz na łóżeczko i spytałam meza co o tym sądzi. On na to, że to tylko ozdoba, że nie potrzebne itp, itd. Ja oczywiście się wkurzylam. Poczytałam artykuły o tym oczywiście, że dzieci umierają od ochraniaczy, według amerykańskich naukowców itp. Również coś mnie irytuje mamaginekolog, bo zawsze wszystko nawet niechcący robi dobrze itp, ale to już inny temat i moje zdanie. Widziałam, że niektóre z Was mają ochraniacze na łóżeczko. Powiedzcie co tak naprawdę sądzicie o nich? Czy to tylko szkodliwa ozdoba czy chociaż nieszkodliwa ozdoba? Dodam jeszcze, że skoro straciłam zapał i chęci do dekoracji łóżeczka kupię pierwszą lepszą pościel, bo jestem tak wkurzona, że mam ochotę wszystko rozwalić ;/
 
Hej. Wy też macie czasami taki nastrój, że lepiej nie mówić? Zaczęło się od tego wczoraj, że znalazłam swój wymarzony ochraniacz na łóżeczko i spytałam meza co o tym sądzi. On na to, że to tylko ozdoba, że nie potrzebne itp, itd. Ja oczywiście się wkurzylam. Poczytałam artykuły o tym oczywiście, że dzieci umierają od ochraniaczy, według amerykańskich naukowców itp. Również coś mnie irytuje mamaginekolog, bo zawsze wszystko nawet niechcący robi dobrze itp, ale to już inny temat i moje zdanie. Widziałam, że niektóre z Was mają ochraniacze na łóżeczko. Powiedzcie co tak naprawdę sądzicie o nich? Czy to tylko szkodliwa ozdoba czy chociaż nieszkodliwa ozdoba? Dodam jeszcze, że skoro straciłam zapał i chęci do dekoracji łóżeczka kupię pierwszą lepszą pościel, bo jestem tak wkurzona, że mam ochotę wszystko rozwalić ;/

U nas mówili trochę na szkole rodzenia o tych ochraniaczach. Ze faktycznie może być tak ze jak dziecko się już przekręca to się przekręci dotykając noskiem do ochraniacza i jest prawdopodobieństwo ze przestanie oddychać. Podobnie mówili o kokonach i warkoczach.
Dziewczyna nawet podawała jakiś przykład swoich znajomych ze ich córka 9miesieczna(o ule dobrze pamietam) właśnie się tak przytuliła noskiem i włączył jej się monitor oddechu. Wiec może jakaś prawda w tym jest. Ja znów planuje ochraniacz mieć ale na tych bocznych dłuższych ścianach będzie on krótszy niż większość tych dostępnych. Chce zeobic po jakieś Maks 40 cm ze jak położę dziecko to główkę nie będzie miało pomiędzy ochraniaczami. A w przyszłości jak będzie większe to przemyśle jeszcze sprawę :)
 
reklama
Ja w ogóle nie będę używać ochraniaczy. Moim zdaniem to jest zbędne i wcale jakoś specjalnie nie ozdabia łóżeczka. Poza tym dziecku wszystko jedno czy ma ochraniacz czy nie 💁🏻‍♀️ Ponadto, bez ochraniacza będę widziała córkę ze swojego łóżka 🙂
 
Do góry