reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

reklama
Który już macie tydzień i jak się czujecie? Ja 37 i 2 wg okresu, a 38 od jutra wg USG. Zauważyłam, że lżej mi się oddycha, rzadko mam zgagę ale za to często biegam do toalety. Przed snem Mały tak strasznie wierci się główką w dole, że wczoraj miałam uczucie strasznego kłucia i parcia i byłam w toalecie z 5 razy. Naprawdę obawiałam się, że urodzę. Dziś z kolei zemdliło mnie po herbacie i miałam kłucia w podbrzuszu i plecach. Brzuch bardzo często twardnieje. Czop nie odchodzi, ale wydzieliny jest dużo. Dodam jeszcze, że w pon byłam na USG. Prawie 2900 żywej wagi, łożysko III st, AFI 9cm i brak oznak rychłego porodu. A jak u Was? Macie podobnie?
 
Ostatnia edycja:
U mnie 37 i 3 tc. Od dobrych dwóch tygodni mam problemy zoladkowe i biegunkę o różnych porach, mały rozrabia najwięcej od 17 do późnych godzin i mam wrażenie że normalnie skacze mi po szyjce co do przyjemnych rzeczy nie należy. Bóle podbrzusza mam coraz mocniejsze, brzuch również się napina. Dziewczyny jesteśmy na końcówce wszystko chyba teraz u Nas będzie się nasilac:)
 
Który już macie tydzień i jak się czujecie? Ja 37 i 2 wg okresu, a 38 od jutra wg USG. Zauważyłam, że lżej mi się oddycha, rzadko mam zgagę ale za to często biegam do toalety. Przed snem Mały tak strasznie wierci się główką w dole, że wczoraj miałam uczucie strasznego kłucia i parcia i byłam w toalecie z 5 razy. Naprawdę obawiałam się, że urodzę. Dziś z kolei zemdliło mnie po herbacie i miałam kłucia w podbrzuszu i plecach. Brzuch bardzo często twardnieje. Czop nie odchodzi, ale wydzieliny jest dużo. Dodam jeszcze, że w pon byłam na USG. Prawie 2900 żywej wagi, łożysko III st, AFI 9cm i brak oznak rychłego porodu. A jak u Was? Macie podobnie?
U mnie 37 tc wg om, wg usg trochę więcej. Brzuch twardy jak skała. Wysoko. Od kilku dni boli mnie na górze (czuje jakby kłucie szpilkami ) ruchliwość dziecko znacznie mniejsza.
Jutro mam usg mam nadzieję że dziecko się nie obrucilo... Wcześniej czułam że się ciśnie w dół, ale potem były jakieś rewolucje i teraz na prawdę nie wiem jakie jest ułożenie. Zdecydowanie od kilku dni jestem słabsza i bez sił
Bolą mnie też plecy na wysokości nadnerczy ( właściwie cały dzień czuje kłucie w tym miejscu)
 
Który już macie tydzień i jak się czujecie? Ja 37 i 2 wg okresu, a 38 od jutra wg USG. Zauważyłam, że lżej mi się oddycha, rzadko mam zgagę ale za to często biegam do toalety. Przed snem Mały tak strasznie wierci się główką w dole, że wczoraj miałam uczucie strasznego kłucia i parcia i byłam w toalecie z 5 razy. Naprawdę obawiałam się, że urodzę. Dziś z kolei zemdliło mnie po herbacie i miałam kłucia w podbrzuszu i plecach. Brzuch bardzo często twardnieje. Czop nie odchodzi, ale wydzieliny jest dużo. Dodam jeszcze, że w pon byłam na USG. Prawie 2900 żywej wagi, łożysko III st, AFI 9cm i brak oznak rychłego porodu. A jak u Was? Macie podobnie?

Ja to samo z tym uciskiem na pęcherz - wczoraj w nocy mała godzinę szalała jakby oszalała i tez biegałam co chwile do wc , bo myślałam , że się obsikam . Kłucia nie mam - pobolewa czasami brzuch na dole jak na okres , ale w sumie boli mnie tak od 33 tygodnia , wiec już nie zwracam tak na to uwagi . Brzuch twardnieje , napina się aż mi czasami ciężko oddychać . Tez dużo wydzieliny . Według OM 37 + 5 , wg USG 37 . Mala z wczoraj 2700 . Łożysko II stopień , AFI 11.
A u mnie najgorzej jak brzuch się napina bo mam z prawej strony mięśniaka na 6 cm i i wtedy mnie naprawdę ciągnie i boli 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
 
reklama
Do góry