reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Miałam robione USG dosłownie kilka godzin przed porodem i było ponad 2300 g a urodziła się około 200 g mniejsza. Także może być w rzeczywistości trochę mniejszy ale też i trochę większy :) ale powiem ci że ja akurat się spotkałam w większości z tym że dzieciaczki rodziły się mniejsze niż na USG.
Zawszę lekarz informuje że jest margines właśnie +/- 200 gram
 
reklama
Dziewczyny, czy wam już też zaczyna się brzuch częściej stawiać? Bo zaczynam uznawać to za normę że już twardnieje co godzinę - 30 minut.
Też zauważyłam że trochę częściej twardnieje ale nie aż tyle co u Ciebie 😉położna mówiła mi że niedługo mogą zacząć się te bolesne skurcze. Staram się trochę więcej odpoczywać ale np idę na spacer i też mi twardnieje 😅
 
Mój mały grubasek waży juz 2060 g przytył 1 kg od 27 tygodnia i termin przesunął na 1 marzec 😅 u mnie też wszystko dobrze z maluszkiem tylko u mnie te wszedobylskie żylaki i tez mam brać cyclo3fort pomaga Ci to coś? Ułożony jeszcze pośladkowo😉
O kurcze no to rzeczywiście ładnie przybrał 😁 super że wszystko w porządku😊 no biorę ten cyclo ale poprawy żadnej nie odczuwam.... Ma dużo czasu jeszcze się przekręci 😊
 
O kurcze no to rzeczywiście ładnie przybrał 😁 super że wszystko w porządku😊 no biorę ten cyclo ale poprawy żadnej nie odczuwam.... Ma dużo czasu jeszcze się przekręci 😊
Ja przez miesiąc przybrałam 2 kg z czego kilogram mały 😉to mnie nie pocieszylas tym cyclo ale nic jakoś trzeba to przetrwać, lekarz mi mówił ze pod koniec żylaki mogą być jeszcze większe🙈a na kiedy masz kolejną wizytę bo ja 12 lutego.
 
reklama
Do góry