reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Ja przez miesiąc przybrałam 2 kg z czego kilogram mały 😉to mnie nie pocieszylas tym cyclo ale nic jakoś trzeba to przetrwać, lekarz mi mówił ze pod koniec żylaki mogą być jeszcze większe🙈a na kiedy masz kolejną wizytę bo ja 12 lutego.
Wizytę mam 4 lutego moja gin nie robi usg prenatalnych więc chodzę do innego tak jak dziś. No mi nie pomaga ale może Tobie pomoże trzymam kciuki ✊ z córką żylaki sromu miałam pod koniec ciąży nie tak jak teraz że od połowy ciąży ale podczas porodu pękły lekarz ładnie zszył i ulga ogromna była także po ciąży wszystko się unormuje 😊
 
A dziewczyny nurtuje mnie pytanie odnośnie koszul do porodu. Kupiłam dwie koszule do karmienia i nie wiem czy to starczy , czy muszę kupić jeszcze jednorazowe koszule do porodu . Jak wy robicie, co zabieracie
 
A dziewczyny nurtuje mnie pytanie odnośnie koszul do porodu. Kupiłam dwie koszule do karmienia i nie wiem czy to starczy , czy muszę kupić jeszcze jednorazowe koszule do porodu . Jak wy robicie, co zabieracie
Ja mam dwie koszule do Karmienia ale ich nie będę zakładać do porodu, bo po prostu ich szkoda. Wszystkie koleżanki mówiły mi że najlepiej kupić zwykłą szeroka koszule nocną albo jakiś duży t-shirt np. od partnera przynajmniej do połowy ud, żeby pupę zakryć jak się będzie paradowało po sali porodowej 😅
 
reklama
A dziewczyny nurtuje mnie pytanie odnośnie koszul do porodu. Kupiłam dwie koszule do karmienia i nie wiem czy to starczy , czy muszę kupić jeszcze jednorazowe koszule do porodu . Jak wy robicie, co zabieracie
Ja też mam dwie do karmienia. A do porodu kupiłam jednorazową kosztowała w aptece internetowej ok. 13 zł, chociaż koleżanka mówi, że w szpitalu dają jak powiesz. Tą swoją jednorazową mam na wszelki wypadek bo kiedyś będąc na oddziale ginekologicznym spotkałam się z tym że nie dali mi swojej koszuli ponieważ wszystkie były w użyciu lub praniu wiec wole być zabezpieczona niż zmarnować te do karmienia.
 
Do góry