reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
A dziewczyny korzystacie z usług położnej środowiskowej. Mi moja lekarka kazała się umówić żeby się czegoś dowiedzieć, porozmawiać itp. Wiecie coś o tym jak to teraz w czasie COVID . A co do wózka to w takim razie tez muszę kupić jakiś wkład. Do łóżeczka kupiłam kołdrę i poduszkę ale nie wiem czy na samym początku przykrywać małą kołderka czy lepiej niech śpi bez poduszki w samym rożku czy śpiworku?
 
Ja nie mam poloznej, nie korzystam i troche zaczynam panikowac. To moj drugi porod bedzie, ale pierwszy byl planowanym cc, teraz chce sn i sie boje, bo do szkoly rodzenia tez nie chodzilam. Obydwie ciaze zagrozone, w tej juz leze od 2 miesiecy a w poprzedniej 3 ostatnie w szpitalu 😦
 
A dziewczyny korzystacie z usług położnej środowiskowej. Mi moja lekarka kazała się umówić żeby się czegoś dowiedzieć, porozmawiać itp. Wiecie coś o tym jak to teraz w czasie COVID . A co do wózka to w takim razie tez muszę kupić jakiś wkład. Do łóżeczka kupiłam kołdrę i poduszkę ale nie wiem czy na samym początku przykrywać małą kołderka czy lepiej niech śpi bez poduszki w samym rożku czy śpiworku?
Ja tak. Mam kontakt z położna środowiskowa od 23 tygodnia ciąży, dzwoni do mnie co jakiś czas i pyta o samopoczucie itp., mówiła, że mogę dzwonić kiedy chce do niej z pytaniami, ale jeszcze nie skorzystałam. Wczoraj była u mnie w domu i słuchała tętna dziecka, pogadalysmy i uzupełniłam podpisy bo ona musi opisywać każda teleporade.
 
Ja tak. Mam kontakt z położna środowiskowa od 23 tygodnia ciąży, dzwoni do mnie co jakiś czas i pyta o samopoczucie itp., mówiła, że mogę dzwonić kiedy chce do niej z pytaniami, ale jeszcze nie skorzystałam. Wczoraj była u mnie w domu i słuchała tętna dziecka, pogadalysmy i uzupełniłam podpisy bo ona musi opisywać każda teleporade.
Ja też mam swoją polozna. Niby tylko bada tętno wypisze papiery ale zawsze jest spokojniejsza po jej wizycie. Przy drugim porodzie ja miałam i teraz też chcę żeby odbierała poród. Bardzo mi pomogła poszła szybko i bez problemów. A teraz zobaczymy co będzie jeszcze 6 tyg przed nami.
 
Ja też mam swoją polozna. Niby tylko bada tętno wypisze papiery ale zawsze jest spokojniejsza po jej wizycie. Przy drugim porodzie ja miałam i teraz też chcę żeby odbierała poród. Bardzo mi pomogła poszła szybko i bez problemów. A teraz zobaczymy co będzie jeszcze 6 tyg przed nami.
A jak mogę zapytać, ile płacicie za położną, która się Wami opiekuje i która będzie przy porodzie?
 
reklama
Ja wlasnie musze sie zabrac za pakowanie torby do szpitala.
Jak sie pakujecie? Do porodu osobna torba i po porodzie osobna?
Ja mam taka wielka walizke i nie wiem czy sens to rozdzielac czy moze wszystko do niej wlozyc hehe
 
Do góry