reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

A na przykład woda z cytryną Ci nie smakuje?ja wody ogólnie dużo pije taka zwykłą filtrowaną a herbatę to jedną dziennie i mi wystarczy, z kolei kawę zamienilam na kawę zbożową. Ta pepsi to raz na miesiąc albo dwa, w pierwszym trymestrze wogóle nie ruszyła mam a teraz tak jakby nieraz czegoś gazowanego mi brakowało 😉
Ja zbożówkę lubię, ale jednak wolę zwykłą rozpuszczalną i mimo wszystko jedną z mlekiem piję. Przez cukrzycę ciążową dopiero okolo południa, bo niestety bardzo mi ta kawa podnosi cukier z rana 😳
 
reklama
Ja zbożówkę lubię, ale jednak wolę zwykłą rozpuszczalną i mimo wszystko jedną z mlekiem piję. Przez cukrzycę ciążową dopiero okolo południa, bo niestety bardzo mi ta kawa podnosi cukier z rana 😳
Ja czasami też mam chęć na cole i ja wypiję, często i dużo pije wodę zwykła filtrowaną, ale kawy też sobie nie odmówię (uwielbiam taką z ekspresu z mleczkiem) czasami dwie filiżanki 😁
 
Ja zbożówkę lubię, ale jednak wolę zwykłą rozpuszczalną i mimo wszystko jedną z mlekiem piję. Przez cukrzycę ciążową dopiero okolo południa, bo niestety bardzo mi ta kawa podnosi cukier z rana 😳
Pewnie nie ma co przesadzać, nawet lekarz mi mówił, że słabą kawę można sobie wypić ale tego jakoś mi nie brakuje dlatego jak juz to na co innego się skuszę 😉
 
A na przykład woda z cytryną Ci nie smakuje?ja wody ogólnie dużo pije taka zwykłą filtrowaną a herbatę to jedną dziennie i mi wystarczy, z kolei kawę zamienilam na kawę zbożową. Ta pepsi to raz na miesiąc albo dwa, w pierwszym trymestrze wogóle nie ruszyła mam a teraz tak jakby nieraz czegoś gazowanego mi brakowało 😉
Z cytryna też nie lubię, za kwaśne dla mnie. Jedynie jak pije wodę to z odrobiną soku zagęszczanego malinowego, by mieć trochę posmaku. To ja coli nie pije, jedynie czasem w lato jak są upały, to taką zimną z lodówki. Ogólnie mało pije gazowanego, jakoś nie przepadam za gazowanym 😋 A na codzień no to pije ciągle herbatę, do posiłków nie wyobrażam sobie popijać wodą, bleee 😵 na noc zawsze woda, bez soku, bo muszę rano mierzyć cukier.
 
Pewnie nie ma co przesadzać, nawet lekarz mi mówił, że słabą kawę można sobie wypić ale tego jakoś mi nie brakuje dlatego jak juz to na co innego się skuszę 😉
Ja akurat jestem z tych, która kawy nie pije wcale, w sensie bardzo lubię kawę ( tylko rozpuszczalna z mlekiem), cappuccino itp., ale nie mam potrzeby picia kawy codziennie, pije tylko na urodzinach, w gościach, albo czasem jak naprawdę mam smaka raz na kilka Msc to wtedy sobie zrobię 😅 Natomiast jestem herbatolubna i taką herbatkę z cytrynka mogłabym pić non stop, codziennie u mnie herbatę się robić do dwóch dzbanków 😁
 
Hej dziewczyny ja dziś wizyta 30tydzien plus 4dni,waga małej 1680gr.a ja od początku ciąży przybrałam tylko 5kg.
Ale to chyba, w tych ostatnich tygodniach się przybiera.
Ja mam cukrzycę ciążowa,ale ostatnio cukry lepiej.
Jutro mam wizytę w szpitalu i może ustala t ermin cesarki.
A jak Wasze dzieci w 30tyg. Ciąży plus wagowo?
 
Ja czasami też mam chęć na cole i ja wypiję, często i dużo pije wodę zwykła filtrowaną, ale kawy też sobie nie odmówię (uwielbiam taką z ekspresu z mleczkiem) czasami dwie filiżanki 😁
Oooo kocham kawę z expressu. Ja wypijam jedną dziennie zazwyczaj o 17 żebym mogła trochę tv pooglądać haha
 
Kawa nie jest taka zła jeśli w małej ilości jest pita. Młoda np jak wypije to lata w brzuchu jak szalona także po porodzie nie będę dużo piła. Z resztą u mnie 2 to max dziennie. Bardzo lubię pepsi ale wyjątkowo w ciąży nie mam ochoty. W ogóle super bo w tej to mam apetyty na owoce i warzywa oraz soki i mnie to cieszy bardzo.

Cola niestety mocno też wypłukuje wapń z kości.
 
Hej dziewczyny ja dziś wizyta 30tydzien plus 4dni,waga małej 1680gr.a ja od początku ciąży przybrałam tylko 5kg.
Ale to chyba, w tych ostatnich tygodniach się przybiera.
Ja mam cukrzycę ciążowa,ale ostatnio cukry lepiej.
Jutro mam wizytę w szpitalu i może ustala t ermin cesarki.
A jak Wasze dzieci w 30tyg. Ciąży plus wagowo?
Hej :) A ja dziś jestem 30tc + 5 hehe, więc jesteśmy na tym samym etapie 😀 Ja miałam wizytę u gin tydzień temu, to mała jak na 29+4 ważyła 1554 gram, także teraz waży pewnie podobnie do Twojej 😀 I nie martw się, że przytyłaś tylko 5 kg. Ja w 1 trymestrze schudłam 6kg i aktualnie jestem na plusie tylko 3kg 😉 Te 3 kg dopiero zaczęły przybierać pod koniec 2 semestru. Także niektóre kobiety tak mają, że tylko przybierają zaledwie 5-7 kg a po porodzie już są na zero. U mnie pewnie będzie odwrotnie. Przybiore pewnie jeszcze 3 kg, więc wyjdę na zero. A jak urodzę to i tak będę na minusie niż przed ciąża 😅 I to mi pasuje 😁
 
reklama
Dziewczyny ponawiam prośbę. Moja koleżanka a bardziej przyjaciółka zbiera pieniądze na zakup wózka inwalidzkiego. Pomóżmy jej udostępnić ten link. Jest to dla mnie bardzo ważne. Błagam was
 
Do góry