reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Dziewczyny a macie już kupiony wózek, łóżeczko, przewijak itp? Ooo mam lepszy pomysł. Powiedzcie co już macie dla swoich maluszków
Ja też już mam prawie wszystko🙂wózek już jest przewijak nosidełko ciuszki. Czekam na łóżeczko 🙂wszystkie dodatki już są. Jedyne czego mi brakuje to kosmetyków dla małej tzn. Oliwki pampersy zasypki itp.🙂
 
reklama
Dziewczyny a macie już kupiony wózek, łóżeczko, przewijak itp? Ooo mam lepszy pomysł. Powiedzcie co już macie dla swoich maluszków
Ja mam już prawie wszystko. Wózek 2w1 ( gondola i spacerówka), fotelik samochodowy Cybex Aton 5, łóżeczko, meble, zestaw do łóżka, ubranka, laktator, butelkę, kosmetyki, pieluchy, wanienke, leżaczek z wibracjami. Jedynie w lutym będziemy kupować nowy materac do łóżeczka ( łóżeczko kupiłam używane, zadbane, ale jednak materac chcemy nowy), przewijak, smoczki, śliniaczki, stojak do wanienke i dla siebie jeszcze koszule do porodu, kapcie i staniki do karmienia. Większość tych najważniejszych już mam, teraz tylko drobne rzeczy 😉 W zeszłym tyg prałam i prasowałam ubranka. Na początku lutego będę się pakowała 😊
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny a macie już kupiony wózek, łóżeczko, przewijak itp? Ooo mam lepszy pomysł. Powiedzcie co już macie dla swoich maluszków
Ja mam już prawie wszystko, od łóżeczka i wózka, przez kosmetyki, laktator, sterylizator/podgrzewacz do butelek, butelki, po podstawowe ubranka. Kombinezon na wyjście ze szpitala powinien jutro przyjść, no i chcę jeszcze dokupić kilka "wyjściowych" ciuszków.
Wszystko mam oprócz miejsca w domu 🙈 ale mąż już kończy powolutku remonty i lada chwila będę się układać z tym wszystkim w szafach 😁
 
Ja mam już prawie wszystko, od łóżeczka i wózka, przez kosmetyki, laktator, sterylizator/podgrzewacz do butelek, butelki, po podstawowe ubranka. Kombinezon na wyjście ze szpitala powinien jutro przyjść, no i chcę jeszcze dokupić kilka "wyjściowych" ciuszków.
Wszystko mam oprócz miejsca w domu 🙈 ale mąż już kończy powolutku remonty i lada chwila będę się układać z tym wszystkim w szafach 😁
Jakie podgrzewacz /sterylizator masz?
 
Ja mam już prawie wszystko. Wózek 2w1 ( gondola i spacerówka), fotelik samochodowy Cybex Aton 5, łóżeczko, meble, zestaw do łóżka, ubranka, laktator, butelkę, kosmetyki, pieluchy, wanienke, leżaczek z wibracjami. Jedynie w lutym będziemy kupować nowy materac do łóżeczka ( łóżeczko kupiłam używane, zadbane, ale jednak materac chcemy nowy), przewijak, smoczki, śliniaczki, stojak do wanienke i dla siebie jeszcze koszule do porodu, kapcie i staniki do karmienia. Większość tych najważniejszych już mam, teraz tylko drobne rzeczy 😉 W zeszłym tyg prałam i prasowałam ubranka. Na początku lutego będę się pakowała 😊
No to ja mam ubranek sporo, podgrzewacz do butelek, sterylizator, niania elektroniczna, zakupiłam już inhalator dla dzidzi, mam Chicco next 2 me, chicco baby Hug 4w1, bujaczek Mamaroo, mam pościel do łóżeczka, dwa rożki, kocyki, baldachim do łóżeczka, pościel do wózków, wanienka ze stojakiem, koszule do karmienia, kapcie do szpitala, biustonosze do karmienia, kombinezon i czapeczka dla niuni na wyjście, mam smoczki, butelki, karuzela do łóżeczka już jest, kocyk do fotelika jutro przyjedzie, mam pampersy, chusteczki, akcesoria do pielęgnacji takie jak: nożyczki szczotka do włosów itp, mam też łóżeczko turystyczne, kosz na pampersy, aby te mebelki przyszły i wózki, kosmetyki kupię i jestem gotowa. Aaaa i w lutym zrobimy pokoik (plany już narysowane)
Jeszcze sporo przede mną ale dam radę
 
reklama
A dziewczyny mam pytanie może miałyście podobnie, wczoraj i dzisiaj poczułam w pochwie takie jakby ukłucie. Aż się wystraszyłam . Zapromieniowało aż do podbrzusza. Jednorazowo każdego dnia .
 
Do góry