reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Magnez w ilosciach hurtowych biore chela mag b6 3 x dziennie po dwie tabletki, a jak mam dzien ze mi bardziej twardnieje brzuch to jeszcze dorzucam 2-3 tabletki dziennie asmag forte. Tak jestem umowiona z lekarzem. Badam ten magnez raz na jakis czas i zawsze jedtem po srodku normy wiec przedawkowac sie nie da raczej
 
Hej dziewczyny, takie pytanie z ciekawości - co Was zaskoczyło w ciąży, o czym nikt Wam wcześniej nie powiedział, albo nie napisali tego w mądrych książkach? 😁

Mnie zaskoczyło najbardziej to, że układ pokarmowy spierdzielił na boki i jak mam wzdęcia, to czuje to prawie że na plecach 🙈🙈🙈
 
U nas nie ma, szpital biedny, pieluchy trzeba zabierać ze sobą, podkłady poporodowe minimum 10 sztuk też, ale z doświadczenia wiem, że 20 musi być. Mam walizkę ale średnią, dużą zniszczyła mi koleżanka, której pożyczyłam kiedyś 🤦‍♀️🤦‍♀️
A jeszcze zapytam - czym jest ciąża z ivf? Kompletnie się nie znam.



Na szczęście ani serów pleśniowych ani sushi nie lubię, jedynie tatara, ale usmażonego 🤣🤣🤣🤣 mój mąż i nasi przyjaciele kochający tatara zawsze ze mnie się śmieją przez to 😉

To weź pieluszki do osobnej materiałowej torby, jak się skończą to torbę zwiniesz i wrzucisz do walizki.

Ivf to in vitro (a dokładniej in vitro fertilization czyli zapłodnienie droga pozaustrojową). Też chciałabym tego nie wiedzieć, jednak w moim przypadku los zdecydował inaczej 😉


Dziewczyny jaki magnez bierzecie? Chodzi mi o nazwę i po ile tabletek?
Magne b6 Forte 2x1 plus to co jest w witaminach mama dha premium plus. Ale ja nie mam problemów ze skurczami lub z twardnieniem brzucha.
W poprzedniej ciąży jak meczyly mnie skurcze nóg to brałam 2x2 magne b6 forte
 
Hej dziewczyny, takie pytanie z ciekawości - co Was zaskoczyło w ciąży, o czym nikt Wam wcześniej nie powiedział, albo nie napisali tego w mądrych książkach? 😁

Mnie zaskoczyło najbardziej to, że układ pokarmowy spierdzielił na boki i jak mam wzdęcia, to czuje to prawie że na plecach 🙈🙈🙈
Cześć nie kompletnie też zaskoczył układ pokarmowy - wzdęcia, niestrawności, biegunki, zaparcia, brak dobrych bakterii, tycie na potęgę 🙄.
Z innych cieśni nadgarstka bolały polecam smarować olejkiem eukaliptusowym i opaska uciskowa 5 dni i przeszło😜.
Inna rzecz to nadal się zmagam ostroga piętowa boli jak chol.... Noszę specjalne wkładki ale po nocy i tak boli 😕 cóż albo po ciąży przejdzie albo ortopeda ale nie wiem ile jeszcze wytrzymam 🤔🥶
 
reklama
Do góry