reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Na wyjście mam rozmiar 56.
Co do covida to normalnie odwiedzamy najbliższą rodzinę.
Jak czytam imiona tych waszych dzieci to się wzruszam ( ogólnie to nie jestem ckliwa) ale sobie wyobrażam już te małe różowe pulchniutkie bobaski . Wszystkie imiona piękne.
 
reklama
Na wyjście mam rozmiar 56.
Co do covida to normalnie odwiedzamy najbliższą rodzinę.
Jak czytam imiona tych waszych dzieci to się wzruszam ( ogólnie to nie jestem ckliwa) ale sobie wyobrażam już te małe różowe pulchniutkie bobaski . Wszystkie imiona piękne.
Hehehe chociaż moja Antosia po urodzeniu była mała, chuda i brązowa/żółta od żółtaczki. Ale powiedzmy że wyobrażam sobie tak je po miesiącu:)
 
Ch
Dziewczyny, zaczynam się mocniej denerwować. Dziś 36+0 i już czuje powoli że się zbliża nieuchronne. Z jednej strony czuję ekscytacje że za chwilę pojawi się maleństwo a z drugiej strony już zaczynam fiksować ze strachu jak będzie poród wyglądał. Już mi się on nawet w nocy cholera śni.😱 Przepraszam musiałam się wygadać.
Chyba każda z nas już panikuje 🙂jest strach i euforia to normalne🙂
 
My na pewno chcemy minimum tydzień, jak nie dwa pobyć w domu z małą sami. Chcemy się z nią poznać, nacieszyć, spędzić czas razem, to jest czas dla nas. A rodzina myślę po dwóch tygodniach może przyjechać zobaczyć małą, mówię o rodzicach, naszym rodzeństwu itp 😉 Teść na pewno małą zobaczy już w szpitalu, bo pracuje tam jako informatyk, więc będzie mógł wejść do mnie.
Ja tez już sobie wyobrażam te pielgrzymki rodzinne🙂
 
My z rodziną się spotykamy normalnie. Chyba, że ktoś jest przeziębiony to naturalnie, że wizyty odpadają.

Na wyjście body z krótkim, pajacyk, skarpety, kombinezon taki z misia,czapeczka cieplejsza.
Otulacz do nosidła.
Dziewczęta a rozmiar jaki naszykowałyście? Ja 62 i ciągle się zastanawiam... Eh.
Jak już kiedyś pisałam, moja Mała po wciśnięciu do ubranek i kombinezonu wyglądała jak szyneczka przy wyjściu. Ledwo, ledwo ją ubrali 😀A ważyła 3750
Mój waży dopiero 2300 więc obawiam się że muszę kupić 50 lub 52 mam wszystko 56 i 62 ale gin powiedział że jak dotrwamy to żeby poczekać do kolejnego usg tj 38 tydz dzisiaj dopiero 36. Jeszcze poczytam🤪
 
Ja tez już sobie wyobrażam te pielgrzymki rodzinne🙂
Ja zabroniłam przynajmniej do szczepien 2 ms nie będę ryzykować. U mnie rodzice pracują jeszcze, teść też, teściowa się tylko nudzi🙄
To jest czas dla nas🤗 jeszcze się na patrzą. Mąż zostaje z nami ms, do tego połóg rana po cesarce o nie! Nie ma mowy o przyjmowaniu gości 🙉
 
My z rodziną się spotykamy normalnie. Chyba, że ktoś jest przeziębiony to naturalnie, że wizyty odpadają.

Na wyjście body z krótkim, pajacyk, skarpety, kombinezon taki z misia,czapeczka cieplejsza.
Otulacz do nosidła.
Dziewczęta a rozmiar jaki naszykowałyście? Ja 62 i ciągle się zastanawiam... Eh.
Jak już kiedyś pisałam, moja Mała po wciśnięciu do ubranek i kombinezonu wyglądała jak szyneczka przy wyjściu. Ledwo, ledwo ją ubrali 😀A ważyła 3750

My z mężem z racji braku doświadczenia nakupowalismy ciuszków w rozmiarze 62. Najwyzej bede w szpitalu wywijać wszystko (no trudno). Najwyzej jeszcze w następnym tygodniu jak zdołam to coś w pepco kupie w mniejszym rozmiarze albo przez neta zamowie. A jak nie,to najwyzej męża szybko gdzieś wysle i on cos kupi mniejszego.
 
Mój waży dopiero 2300 więc obawiam się że muszę kupić 50 lub 52 mam wszystko 56 i 62 ale gin powiedział że jak dotrwamy to żeby poczekać do kolejnego usg tj 38 tydz dzisiaj dopiero 36. Jeszcze poczytam🤪

Musimy dotrwać. Chociaż tydzień! 😃 ale nie powiem, dziś mam nastrój typu - ciekawe jak moja mała wygląda. Chciałabym to wiedzieć. Nie mam żadnego normalnego zdjęcia 3d więc jestem tego ciekawa
 
reklama
My z mężem z racji braku doświadczenia nakupowalismy ciuszków w rozmiarze 62. Najwyzej bede w szpitalu wywijać wszystko (no trudno). Najwyzej jeszcze w następnym tygodniu jak zdołam to coś w pepco kupie w mniejszym rozmiarze albo przez neta zamowie. A jak nie,to najwyzej męża szybko gdzieś wysle i on cos kupi mniejszego.
Ja tak w 1 ciąży a potem się topila😬🙈ale jak donosisz do terminu to może na 62 będzie ok. Ja 1 ciąża 15dni wcześniej naturalny poród.
Teraz już na 56 większości mam
 
Do góry