reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Dzięki Wam 👍😍już zamówiłam oba termoforki zobaczymy który się sprawdzi. Nawet nie wiedziałam że coś takiego jest bo i skąd 🤷🏻‍♀️. Zobaczymy co z tego wyjdzie narazie był masaż i kolejna wersja poszedł spać 😂 nie posiadamy się że szczęścia oby tak dalej zobaczymy dzisiejsza nocka!
Dzisiaj nawet kangurowanie nie pomogło 😢
Nerwy niestety nieuniknione chciałabym mu ulżyć nie wiem jak. Musiałam go oddać Mężowi bo się aż popłakałam. Zrobiłam się przez tą ciążę taka beksą że szok 🙄
Ja przez całą ciążę właśnie z emocjami na luzie, owszem, nerwowa byłam, wkurzałam się często bez powodu, ale w ogóle nie płakałam. A ostatnie 2 tygodnie to jakiś dramat, wyję codziennie. Dzisiaj wzięłam moją nastolatkę na rozmowę i całą przeryczałam 😳😳 wcześniej też płakałam, wczoraj to samo, jutro jadę badania zrobić i mam nadzieję, że tam się nie rozkleję 🤣🤣
 
reklama
Dzięki Wam 👍😍już zamówiłam oba termoforki zobaczymy który się sprawdzi. Nawet nie wiedziałam że coś takiego jest bo i skąd 🤷🏻‍♀️. Zobaczymy co z tego wyjdzie narazie był masaż i kolejna wersja poszedł spać 😂 nie posiadamy się że szczęścia oby tak dalej zobaczymy dzisiejsza nocka!
Dzisiaj nawet kangurowanie nie pomogło 😢
Nerwy niestety nieuniknione chciałabym mu ulżyć nie wiem jak. Musiałam go oddać Mężowi bo się aż popłakałam. Zrobiłam się przez tą ciążę taka beksą że szok 🙄
Vanes nie wiem które hormony i nastroje gorsze, ale chyba te po porodzie jednak.
Ja to listonoszowi otwierałam i płakałam 🙄😁
Już sobie notuję te pomysły na kołki i pierdziochy.
Oczywiście, żeby za różowo nie było to mój synuś siku jeszcze nie zrobił, prosiły położne aby zwrócić uwagę po nocy. Smulka była i to 3 razy juz w sumie a siku nie ma😔 i już się denerwuję
 
To ja kupiłam sobie specjalne kompresy żelowe na piersi, można je i mrozić aby zrobić okłady zimne, i podgrzać w mikrofali by zrobić okłady ciepłe 😉 I jednocześnie nie trzeba kupować dziecku termoforku, bo te kompresy świetnie się sprawdza 😊 Moja przyjaciółka mi je poleciła i też biorę je do szpitala. Niżej podaje linka do nich.


Ojeeej, w końcu się doczekałaś 😍 Gratulacje kochana ❤️ Poród faktycznie trudny, ale ważne, że szczęśliwie się zakończyło i już masz to za sobą. Teraz dużo odpoczywaj i ciesz się synkiem 😊

No to wagę ma ładną jak na 37+3, wcale nie mało 🙂 Moja 36+4 miała 3050g, dzisiaj 38+3, a w czwartek wizyta, więc jestem ciekawa ile będzie ważyć 😊
U mnie dobrze, na razie nic się nie zapowiada. Zero przepowiadających, jedynie 3 razy twardnienia w ciągu dnia z lekkim bólem podbrzusza jak na okres. Także na razie czekamy w dwupaku.
Która ma teraz najbliższy termin porodu?
Ja mam na 18.03, jeszcze półtorej tygodnia 😁 Wiem, że Monia ma ten sam dzień terminu co ja 😜😑 Ciekawe czy polecimy teraz terminami czy misz masz 😀

Hahahaha, to Ty w szpitalu faktycznie odpoczniesz, wierzę 😅 Będziesz miała chwilę dla siebie, bo dziecko i tak będzie w większości spało 😀

Chwila dla siebie w szpitalu to tylko przy laktatorze 😂😂
 
No to wagę ma ładną jak na 37+3, wcale nie mało 🙂 Moja 36+4 miała 3050g, dzisiaj 38+3, a w czwartek wizyta, więc jestem ciekawa ile będzie ważyć 😊
U mnie dobrze, na razie nic się nie zapowiada. Zero przepowiadających, jedynie 3 razy twardnienia w ciągu dnia z lekkim bólem podbrzusza jak na okres. Także na razie czekamy w dwupaku.
Która ma teraz najbliższy termin porodu?
Ja mam na 18.03, jeszcze półtorej tygodnia 😁 Wiem, że Monia ma ten sam dzień terminu co ja 😜😑 Ciekawe czy polecimy teraz terminami czy misz masz
Chyba ja - 15.03 :) ale my się nie spieszymy, dalej nic się nie dzieje, zero boli itp. Więc może być, że do pierwszego dnia wiosny będziemy w dwupaku ❣️
 
reklama
Do góry