reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Ja teraz ucztuje sobie i jem na co mam ochotę bo wiem, że szybko może się to zmienić. W pierwszej ciąży zmuszałam się do jedzenia przez 4 miesiące. Nic mi nie wchodziło oprócz lodów zapp [emoji1751][emoji1751]
Zmianę widzę w apetycie 🤔 do tej pory bylam obżarta 😅 dlatego tak mi ciężko bylo schudnac. Teraz wlasnie mam jadłowstręt. 🙄. Nie mam ochoty na nic a jesc trzeba szczegolnie ze sniadaniem mam problem 🤦‍♀️ zawsze ser zolty byl ale mi nie wchodzi cos na sile wpycham 🤮
 
Witam. Mam pytanie. Mianowicie podejrzewam że mogę być w ciąży ze względu na to że biorę tabletki antykoncepcyjne mój cykl trwa 28 /29 dni. Ostatnia miesiączka 7-11 czerwca. I wlaśnie w czerwcu jakos tak się stało że pominęłam 1 tabletkę jak sie zorientowałam minęło 2 dni. W tym dniu w którym ją pominęłam współżyłam. Teraz powinnam mieć miesiączkę lecz nie przyszła wykonałam dwa testy i oba są negatywne. Czy to możliwe że jeśli byłabym w ciąży 4 tydzień to test domowy może nie wykryć ciąży bo to za wcześnie ?
 
Ej dziewczynki a tak sie zastanawiam 🤔 ja mam dzis dopiero 29 dc. 4 tc i 1d Termin mi wychodzi na 18 marca. W ktorym wy jestescie i macie juz naprawde takie mega mdłości i wyczulony zapach? Ktoras ma podobny termin? Bo jednak nawet 2 tygodnie roznicy to jest sporo na tym etapie. Ja sie narazie czuje dobrze po za momentami bezsilnosci i wlasnie takiego uczucia choroby, ale bardziej popoludniu. Mdlosci mam lekkie ale napewno nie rano. Klucie w
Mdłości nie mam. Trochę mniejszy apetyt wnuszam jedzenie bardziej niż jem. Cycki bolą i są większe :) i brzuch pobolewa i ciągnie trochę. I zmęczona jestem w ciągu dnia a wieczorem spać nie mogę. I mam jeszcze takie fale raz zimno jak przy przeziębieniu raz gorąco ale to właśnie wieczorami
 
Witam. Mam pytanie. Mianowicie podejrzewam że mogę być w ciąży ze względu na to że biorę tabletki antykoncepcyjne mój cykl trwa 28 /29 dni. Ostatnia miesiączka 7-11 czerwca. I wlaśnie w czerwcu jakos tak się stało że pominęłam 1 tabletkę jak sie zorientowałam minęło 2 dni. W tym dniu w którym ją pominęłam współżyłam. Teraz powinnam mieć miesiączkę lecz nie przyszła wykonałam dwa testy i oba są negatywne. Czy to możliwe że jeśli byłabym w ciąży 4 tydzień to test domowy może nie wykryć ciąży bo to za wcześnie ?
Może nie wykryć, nie wiesz kiedy miałaś owulacje
 
Witam. Mam pytanie. Mianowicie podejrzewam że mogę być w ciąży ze względu na to że biorę tabletki antykoncepcyjne mój cykl trwa 28 /29 dni. Ostatnia miesiączka 7-11 czerwca. I wlaśnie w czerwcu jakos tak się stało że pominęłam 1 tabletkę jak sie zorientowałam minęło 2 dni. W tym dniu w którym ją pominęłam współżyłam. Teraz powinnam mieć miesiączkę lecz nie przyszła wykonałam dwa testy i oba są negatywne. Czy to możliwe że jeśli byłabym w ciąży 4 tydzień to test domowy może nie wykryć ciąży bo to za wcześnie ?
Ja W pierwszej ciąży dopiero kilka dni po spodziewanej @ miałam bardzo bladą kreskę. W kolejnej 10 dni po @ miałam bladziocha i rano trochę mocniejszą. Dlatego Teraz idę w poniedziałek na betę ażeby lekarz miał od razu na wizycie wynik
 
reklama
Nie wiem czemu ale mam takie przeczucie że mogę być ponieważ mam powiększone piersi, mdli mnie przez cały dzień, przez osatnie 2 dni czułam kłócie w jajnikach i jak leżę to mam uczucie jakby mi ktoś w środku rozciągał brzuch. Tylko właśnie te testy mnie zmyliły i nie wiem co myśleć.Niepewność mnie zżera więc udam się w poniedziałek na badanie krwi.
 
Do góry