reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
U mnie mąż wrócił do pracy dwa tygodnie po porodzie. Ja się tak dobrze czułam, że wszystko dałam radę ogarnąć

U nas noc hardcore. Nie wiem co było mojej. Fochy takie przy piersi przez 3h i ryk ze musiala ostatecznie dostać mm żeby zasnąć aż się zagotowałam bo nie wiadomo o co takiemu maleństwu chodzi. Podejrzewam że katar i pleśniawki plus jeszcze chyba ma skok rozwojowy 🤯🤯
 
U nas noc hardcore. Nie wiem co było mojej. Fochy takie przy piersi przez 3h i ryk ze musiala ostatecznie dostać mm żeby zasnąć aż się zagotowałam bo nie wiadomo o co takiemu maleństwu chodzi. Podejrzewam że katar i pleśniawki plus jeszcze chyba ma skok rozwojowy 🤯🤯
U nas też bardzo słaba nocka. Ja poszłam spać jak się wyciszyła około 2 😳😳
 
U nas noc hardcore. Nie wiem co było mojej. Fochy takie przy piersi przez 3h i ryk ze musiala ostatecznie dostać mm żeby zasnąć aż się zagotowałam bo nie wiadomo o co takiemu maleństwu chodzi. Podejrzewam że katar i pleśniawki plus jeszcze chyba ma skok rozwojowy 🤯🤯
u nas tez słaba noc☹️mała nawet teraz w dzień bardzo się wierci i macha rączkami. A co oznacza ten skok rozwojowy i jak i w jakim wieku się objawia
 
U nas też bardzo słaba nocka. Ja poszłam spać jak się wyciszyła około 2 😳😳

Chyba ze cos na rzeczy było. Ja żałuję że dałam w nocy mm, bo z mężem spróbowaliśmy dziś na kluche w gardle dać młodej wodę i dzieciak w 5 sekund zasnął i na chwile obecną pije z cyca. Juz mnie martwi ten katar, 3 tydzień i nie chce odpuścić.
 
Chyba ze cos na rzeczy było. Ja żałuję że dałam w nocy mm, bo z mężem spróbowaliśmy dziś na kluche w gardle dać młodej wodę i dzieciak w 5 sekund zasnął i na chwile obecną pije z cyca. Juz mnie martwi ten katar, 3 tydzień i nie chce odpuścić.
to dzisiaj w nocy było zrzeszenie niemowlaków marcowych😜 mój nie chciał spać oczy w 5 zł a do tego sąsiedzi darli się niemiłosiernie o 3 Mąż nie wytrzymał i poszedł do nich ale nikt nawet nie otworzył na szczęście ucichli. mały zasnął koło 4 ufff🙄 rano niestety odsypialiśmy dzień rozwalony!

Ps nie wiem jak u was ja mam bezpośrednio obok masakrycznych sasiadow obok bo się zmieniają, mieszkanie wynajmowane teraz jacyś Etiopczycy wynajmują kosmos buty przed drzwiami, drzwi zostawiają otwarte tak mocno otwarte 😐 a gadają głośniej niż włosi oni się poprostu drą i kłócą non stop.
a pozostali też poglupieli remonty i udarem napieprzają sfiksuje🤪
 
Miałam dzisiaj teleporade w sprawie kup mojego maluszka ( co dwa dni u nas są nawet po zmianie mleka) i dostaliśmy debridat, żeby wspomóc jelita, z tego co czytam podobno dobrze działa na kolki, u nas z tym nie ma problemu ale mam nadzieję, że wspomoże robienie kupy😉
 
reklama
Do góry